škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sanırım Fabia alacağım. (1.0 TSI DSG Style)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkürler. Şu anda aldığım fiyatlar şöyle;
Opak 67800 Metalik 68900 Ne diyorsunuz?
bu hafta netleştirip ödemeyi yapmak istiyorum. 20 Ağustos gibi teslim edilebiliyormuş.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;621151
Sürüş modu yok. Çoğunlukla C segmentlerde de yok bu özellik.

sürüş modu olarak aslında sport modu var, ancak güncel araçlardaki gibi direksiyon sertliğini falan ayarlayabildiğiniz özel modlar yok.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;621155
sürüş modu olarak aslında sport modu var, ancak güncel araçlardaki gibi direksiyon sertliğini falan ayarlayabildiğiniz özel modlar yok.

Hocam o vites üzerinde olan mod. Mesela bazı araçlarda yükseklik, ses, ambiyans vs. gibi karmaşık ayarlar var, ben onlardan bahsettim :)

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben sizi anladım sadece arkadaş sport modu var mı demiş, bilgi vermek amacıyla yazdım. :) [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION]

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;621159
Hocam o vites üzerinde olan mod. Mesela bazı araçlarda yükseklik, ses, ambiyans vs. gibi karmaşık ayarlar var, ben onlardan bahsettim :)

Aslıdnas port moddan bahsettiğim aracın kalkışta daha atik kalkması filan. (Bizim araba bilgimiz bu kadar :)  )

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621161
Aslıdnas port moddan bahsettiğim aracın kalkışta daha atik kalkması filan. (Bizim araba bilgimiz bu kadar :)  )

Vitesi "S" moduna alınca bir miktar araç atik oluyor ama çok fazla bir şey beklememek lazım. Sadece vitesleri 1000-2000 devir daha geç yükseltiyor. Ama bizim bir önceki aracımız Alfa Romeo Giuletta 170 beygirdi. Onda DNA modu vardı. Onda dinamiğe alınca direksiyondan motor performansı aracın tepkisi vs. herşey değişiyordu. O özellikler bizlerde B sınıfı araçlarda maalesef yok. Sadece "S" mod ile yetiniyoruz. Bence siz de güzel fiyat almışsınız. Bence kaçırmayın. İlerleyen süreçlerde zam gelebilir Euro kuruna bağlı olarak.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Fabia Style pakette hız sabitleyici veya cruise control var mı?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621247

Hız sınırlayıcı var. Hız sabitleyiciyi sipariş aşamasında belirtirseniz alabilirsiniz ya da sonradan serviste taktırabilirsiniz.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;621248
Hız sınırlayıcı var. Hız sabitleyiciyi sipariş aşamasında belirtirseniz alabilirsiniz ya da sonradan serviste taktırabilirsiniz.

Peki hız sınırlayıcı ne işe yarıyor? sınırladığı nedir belli bir hız limiti koyduğumuzda o limit üstüne bassakta araç gitmiyor mu?

Yalnız bu Fabiaya da hep "gibi" özellikleri koymuşlar.
Easy start var kessy gibi
hız sınırlama var cc gibi. :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621249
Peki hız sınırlayıcı ne işe yarıyor? sınırladığı nedir belli bir hız limiti koyduğumuzda o limit üstüne bassakta araç gitmiyor mu?

Yalnız bu Fabiaya da hep "gibi" özellikleri koymuşlar.
Easy start var kessy gibi
hız sınırlama var cc gibi. :)

Ne kadar para, o kadar köfte. Bu fiyata çok şey beklememek lazım. Eğer paranız var ve ben beklerim diyorsanız bir çok opsiyonu ekletebilirsiniz aracınıza. Ancak sınıfındaki çoğu araca göre daha donanımlı, onu rahatlıkla söyleyebilirim.

Hız sınırlayıcı da dediğiniz gibi belli bir hız limitinin üzerine çıkmanıza izin vermiyor. Ancak gaza sonuna kadar basarsanız hız sınırlayıcıyı aşabiliyorsunuz.

Çevrimdışı furkankartal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.furkankartal.com.tr
Alıntı yapılan: irfun4ever;621153
Arkadaşlar teşekkürler. Şu anda aldığım fiyatlar şöyle;
Opak 67800 Metalik 68900 Ne diyorsunuz?
bu hafta netleştirip ödemeyi yapmak istiyorum. 20 Ağustos gibi teslim edilebiliyormuş.

Hangi bayiden aldınız hocam bu fiyatı?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkankartal;621253
Hangi bayiden aldınız hocam bu fiyatı?

Kayadibinden aldım fakat onun dışında kimi aradıysam 68250 fiyat verdi ben de kıllandım şimdi. araçlar 20sinde gelecekmiş geldiğinde vay efendim o fiyat malesef olamıyor 68250 yapabilirzi diye derse cok daha kıllanırım.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621247

hocam şimdiden belirteyim yağmur sensörü de yok. far sensörü var sadece. :)

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir sorum daha var arkadaşlar.
Tüm araçların iç koltuğu aksi belirtilmedikçe mavi gri koltuk mu? yoksa arasam siyah koltuk donanımı bulabilir miyim?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621276
Bir sorum daha var arkadaşlar.
Tüm araçların iç koltuğu aksi belirtilmedikçe mavi gri koltuk mu? yoksa arasam siyah koltuk donanımı bulabilir miyim?

Onun için özel sipariş vermeniz gerekebilir. Fiyatlar maşallah bayağı yükselmiş, biraz daha bütçeniz var ise leon almanızı tavsiye ederim.

Ben kendimi biraz daha zorlayıp da leon almadığım için pişmanım :(