škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sperbmi? audimi?

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia_lakeview

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum.baya dolu bir audi 1.4 tfsi mi yoksa superb 2.0 tdi 4x4 mü dersiniz?

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maddi imkân varsa tabiki de Audi. Tabi bu benim şahsi fikrim.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
audi a5 bence. 4ün ebatları ufak geliyor gözüme. 2,0 süperb alabilecekseniz a5 düşünün. şahsi kanım.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ama a5 in dolusu 300 bine yaklaşıyor.a4 ün dolusu 220 civarı.super 2.0 4x4 te 220

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsi fikrim superb diyor. Mantığım da superb diyor. 4 çeker özelliği sürekli işinize yarar mı bilmem ama manevi fikrim de superb diyor. Tercih sizin şimdiden hayırlı olsun...

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'in genişliğine ihtiyacınız yoksa (ki A4 te hiç dar bir araba değil) ben Audi'yi tercih ederim. Arkadaşım bir senedir A4 kullanıyor ve bugüne kadar focustan avensise, lagunadan captivaya, qashqaiden octaviaya ve en son bmw 316'ya kadar 13 farklı arabaya binmiş bir adam "audi gerçekten farklı hissettiriyor" dedi. Ben de küçük bir test sürüşü yaptım ve gerçekten iyi hissettiriyor. İçerideki kalite algısı, sessizliği... Bence siz yinede iki aracı da yakından inceleyin, hatta durumunuz müsaitse iki araçtan da bir gün kiralayıp gezin ve öyle karar verin.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Audi işçilik ve malzeme açısından daha kaliteli,
en ucuz audi en pahalı skodadan daha iyidir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
4 çeker olması ve dizel olması çok büyük avantaj skoda için.ama zamanla oluşan malezeme kalitesi deformasyonları trim sesleri yol sesi vs audiye göre daha fazla olacak olması düşündürüyor beni

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
izolasyonu iyi olsun her yeri ötmesin diyorsanız audi. + bütçe meselesi. birinde dizel alıyorsunuz daha güçlü ve az tüketen diğerinin benzinlisini ve zayıfını. tabii hem iyi izolasyon hem de benzinli olunca auid baya sessiz olacaktır.
 Allah gönlünüze göre versin. A5 superbe daha yakın yapıda. yanlış bilmiyorsam o da liftback.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Benim tercihim malzeme kalitesi, Yalıtım, işçilik ve tasarım olarak Audi olurdu. Ayrıca 1.4 TFSİ motorlu Audinin çok fazla tüketimi olacağını sanmam. Karma Yakıt Tüketimi 5.7lt diyor mesela.
 http://www.arabalar.com.tr/audi/a4/2017/avant-1-4-sport

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında sorudan bile cevap kendini belli ediyor bana göre.
Bi tarafta Superb diğer tarafta Audi :) A4 aldım değilde, Audi aldım şeklinde...
Şahsen akılla karar verecek olursam Superb, kalbimle karar verecek olsam A4 derdim :D
Yeni A5 zaten ayrı, alet ateş ediyor. İmkan varsa kıyas kabul etmez.

Selamlar.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4x4 2.0 tdi 190 beygirlik bir motor olacak Superb in kaputunun altında.Bunu es geçemem karşısındaki Audi a4 olsa da.Ayrıca opsiyonsuz bir A4 le alacağınız L&K donanım bir Superb ise donanım da da baya fark ortaya çıkar.Yalıtım malzeme kalitesi olarak premium bir araç olan a4 daha öne çıkabilir.Ancak işlevsellik donanım ve hacimde tartışmasız Superb iyidir.Ayrıca akıllı 4x4 sisteminin olması da artısı.2.0 190 beygirlik 4 çeker bir dizel motor varken 1.4 tsi bir motora ben binmek istemem benim görüşlerim bu yönde :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://m.youtube.com/watch?v=3E9Rd4S7e0E

Audi reklamı anahtarlik
Youtube dan bunu seyret karar ver. Bes sene yumurta kasa 91 model 1.8 s binmis biri olarak soyluyorum.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;621134
4x4 2.0 tdi 190 beygirlik bir motor olacak Superb in kaputunun altında.Bunu es geçemem karşısındaki Audi a4 olsa da.Ayrıca opsiyonsuz bir A4 le alacağınız L&K donanım bir Superb ise donanım da da baya fark ortaya çıkar.Yalıtım malzeme kalitesi olarak premium bir araç olan a4 daha öne çıkabilir.Ancak işlevsellik donanım ve hacimde tartışmasız Superb iyidir.Ayrıca akıllı 4x4 sisteminin olması da artısı.2.0 190 beygirlik 4 çeker bir dizel motor varken 1.4 tsi bir motora ben binmek istemem benim görüşlerim bu yönde :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

audi opsiyonsuz değilde baya dolu olacak superb 2.0 tdi fiyatına.yani yaklaşık 225 bin tl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;621107
Şahsi fikrim superb diyor. Mantığım da superb diyor. 4 çeker özelliği sürekli işinize yarar mı bilmem ama manevi fikrim de superb diyor. Tercih sizin şimdiden hayırlı olsun...

teşekür ederim.superbte trim sesi ve izolasyon çokmu can sıkıcı boyutta?