škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapuçino Bej Yorumlarınız Nelerdir

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba

Skoda Fabia 3 de finale geliyorum. Bugün araç kaparosunu yatırdım. Yarış Mavisi renginden vazgeçtim ve SuperB de gördüğüm Kapuçino Bej rengini düşünmeye başladım.

Kapuçino Bej kullanan veya görenlerin yorumlarını alabilir miyim? SuperB de renk çok güzel görünüyor. Fabiada da bu şekilde mi? Birkaç video ve fotoğraf baktım internette ve renk çok farklı geldi gözüme.

Ne dersiniz?

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bildigin metalik gri işte cok da bir farki yok. Ama ben severim o rengi fakat Fluence gibi Astra sedan gibi uzun arabalara gider bence. Bizimki gibi findik lahmacunu araçlara parlak canli tenkler gidiyor hocam daha bir görsellestiriyor. Benim tercigim yaris mavisi olurdu

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;621522
Valla bildigin metalik gri işte cok da bir farki yok. Ama ben severim o rengi fakat Fluence gibi Astra sedan gibi uzun arabalara gider bence. Bizimki gibi findik lahmacunu araçlara parlak canli tenkler gidiyor hocam daha bir görsellestiriyor. Benim tercigim yaris mavisi olurdu

Valla ilk tercihim aslında pasifik mavisiydi fakat sonra iç donanımı komple siyah bir araç aradım yarış mavisi vardı onu da zoraki ok demiştim. Aracı birebir görünce çok yakışmamış.

Bu rengi SuperB ve Kodiak da gördüm ve cok beğendim ayrıca çizilme ve toz gösterme konusunda daha avantajlı gibi geldi bana.

Araba bu hafta gelecek kaparoyu yatırdım fakat galeri de araç gelince görün ve son bir karar verin ona göre renk değişiriz dedi.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621519
Arkadaşlar merhaba

Skoda Fabia 3 de finale geliyorum. Bugün araç kaparosunu yatırdım. Yarış Mavisi renginden vazgeçtim ve SuperB de gördüğüm Kapuçino Bej rengini düşünmeye başladım.

Kapuçino Bej kullanan veya görenlerin yorumlarını alabilir miyim? SuperB de renk çok güzel görünüyor. Fabiada da bu şekilde mi? Birkaç video ve fotoğraf baktım internette ve renk çok farklı geldi gözüme.

Ne dersiniz?

Ruhsatta farklı bir renk yazıyormuş. Muayenede sıkıntı yaşayanlar olduğunu duymuştum. Ayrıca ben gördüm hatta kullandım ben aracı alacağım zaman  test aracıydı. Fabiada o kadar şaşalı durmuyor. Tabiki zevk renk meselesi..

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Benim aracta kapucino bej. Memnunum. Ruhsatta sari yaziyor. Problem olacagini sanmiyorum.  Ben fabia aliyor olsam mavi alirdim. Ama zevk meselesi tabi ki.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2017, 18:31:47 Gönderen: Ercan87 »

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;621538

Benim aracta kapucino bej. Memnunum. Ruhsatta sari yaziyor. Problem olacagini sanmiyorum.  Ben fabia aliyor olsam mavi alirdim. Ama zevk meselesi tabi ki.

Arabanızın rengi gayet güzel gözüküyor bence.
bu arada mavi renge baktım fotoda görünenle gerçekte görünen çok yakın değil gibi.

ayrıca mavi renkte siyah 17" jant vs gibi bazı eklemeler yapılırsa daha hoş gözüküyor.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;621542
Arabanızın rengi gayet güzel gözüküyor bence.
bu arada mavi renge baktım fotoda görünenle gerçekte görünen çok yakın değil gibi.

ayrıca mavi renkte siyah 17" jant vs gibi bazı eklemeler yapılırsa daha hoş gözüküyor.

hocam 17" jant takarsan yolla bir butun olursun, kum tanesini bile hissedersin fabia'da :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı buralarda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dostum benim araç kapucino bej
güzel bir renk çizik belli olmuyor denildiği gibi çok yıkatma ihtiyacın olmaz seramik kaplama yaptır her yıkamadan sonra insanlar abi yeni mi aldın hayırlı olsun diyerek yanına gelir :D

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: buralarda;621563
dostum benim araç kapucino bej
güzel bir renk çizik belli olmuyor denildiği gibi çok yıkatma ihtiyacın olmaz seramik kaplama yaptır her yıkamadan sonra insanlar abi yeni mi aldın hayırlı olsun diyerek yanına gelir :D

Tesekkurler. Arabanizin birkac fotosunu paylasabilir misiniz. Filtresiz kamera ne cekiyorsa o.bazi fotolarda cok farkli arac cikiyor.

Gule gule binin :)

Alıntı yapılan: coxcomb;621554
hocam 17" jant takarsan yolla bir butun olursun, kum tanesini bile hissedersin fabia'da :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Heheheh 16 yapariz orada kalir. Zannedersem 17 jantta suspansiyonlarin da degismesi gerekebiliyormus.

16 inc siyah jant guzel olur sanki

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Benim araçta bahsettiğiniz renk. Çok memnunum özellikle cam tavan ile güzel duruyor. İstanbul Kadıköy civaraındaysanız memnuniyetle görmeye gelebilirsiniz. Özellikle yıkamadan sonra ışığa göre kahvemsi yeşilimsi renklere bürünebiliyor ama genelde grimsi bir havası var. Ruhsatta sarı olarak geçiyor ana renktem dolayı.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;621590
Merhabalar,
Benim araçta bahsettiğiniz renk. Çok memnunum özellikle cam tavan ile güzel duruyor. İstanbul Kadıköy civaraındaysanız memnuniyetle görmeye gelebilirsiniz. Özellikle yıkamadan sonra ışığa göre kahvemsi yeşilimsi renklere bürünebiliyor ama genelde grimsi bir havası var. Ruhsatta sarı olarak geçiyor ana renktem dolayı.

Çok teşekkürler. aracınız profil fotosunda gayet güzel gözüküyor. Panaromik Tavan zaman alacağından ben ondan vazgeçtim. Aracınızın farklı açılardan fotolarını paylaşabilir misiniz?

Güle güle sürün.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında Fabia ya giden en güzel renk yarış mavisi ve beyaz jant ayna ve tavan kombinasyonu. :) Eğer bej, beyaz, gri vs gibi klişe renkler olacak ise de cam tavan olmazsa olmazdır bence.

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ofisteyim şuan resim mevcut değil ne yazıkki de akşam evden bol bol gönderirim.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;621607
ofisteyim şuan resim mevcut değil ne yazıkki de akşam evden bol bol gönderirim.

Çok teşekkürler.
:):)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle