škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şu iki yağ arasında ne fark var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Meşhur motul yağları bir denemek istiyorum, aşağıda iki farklı yağ buldum ikisi de VW 507 00 standardında aynı gibi görünüyor ama fiyatlarda ciddi fark var. Bilen anlayan varsa bir baksın.

http://www.hepsiburada.com/motul-8100-x-clean-5w30-5-litre-p-HBV00000254AV?magaza=Giri%C5%9Fimticaret

http://www.hepsiburada.com/motul-8100-x-clean-5w30-motor-yagi-vw-audi-skoda-seat-mercedes-benz-ve-bmw-3390a-p-OTCTN3390A?magaza=Giri%C5%9Fimticaret

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satıcıya sordum 199 olanı al demiş, hızlı cevap vermiş aslında, maili aşağıda. Ama iki ürünün başlığı ve ürün adı aynı. Ucuz olanı sipariş geçtim bakalım ne gelecek. Umarım kola şişesinde dökme yağ falan göndermez :)

Merhabalar:
VW, Audi, Skoda, Seat,Mercedes Benz ve BMW
 Acıklamada belırtılen arac markalı bu modelı onaylamıstır c3 onaylı dıye gecer urun yuksek ısılara daha dayanıklı bı yagdır
Saygılarımla

Birol AVŞAR

MERKEZ:Tersane cad.  Arapcamii  Mah
Hediye Sok.Tozanlı Han No:2/5 Karaköy
Beyoğlu  /  İSTANBUL / TR
T:(+90) 212 238 83 69
C:(+90) 531 161 10 58

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;621850
Satıcıya sordum 199 olanı al demiş, hızlı cevap vermiş aslında, maili aşağıda. Ama iki ürünün başlığı ve ürün adı aynı. Ucuz olanı sipariş geçtim bakalım ne gelecek. Umarım kola şişesinde dökme yağ falan göndermez :)

Merhabalar:
VW, Audi, Skoda, Seat,Mercedes Benz ve BMW
 Acıklamada belırtılen arac markalı bu modelı onaylamıstır c3 onaylı dıye gecer urun yuksek ısılara daha dayanıklı bı yagdır
Saygılarımla

Birol AVŞAR

MERKEZ:Tersane cad.  Arapcamii  Mah
Hediye Sok.Tozanlı Han No:2/5 Karaköy
Beyoğlu  /  İSTANBUL / TR
T:(+90) 212 238 83 69
C:(+90) 531 161 10 58

Ben de 10-15 gün sonra bu yağdan alacağım. İzlenimlerinizi benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 73.500 km'de haftaya bakıma sokar yeni yağı koyarım. Şuan motor ve performanstan çok memnunum. Bakalım hissedilecek bir değişiklik olacak mı ?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İki yagda bence ayni yag. Bazen boyle oluyor. yersen hesabi.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fark şu ki;Merso ve BMW'ye karizmalarını çizmesin hesabı pahalı, diğeri normal fiyat.:)

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;621895
İki yagda bence ayni yag. Bazen boyle oluyor. yersen hesabi.

Alıntı yapılan: rsimsek;621899
Fark şu ki;Merso ve BMW'ye karizmalarını çizmesin hesabı pahalı, diğeri normal fiyat.:)

Aynen yerse diye. Ürün geldi, Orjinal ürün ona şüphe yok, Arkasında VW, Mercedes-Benz BMW tarafından önerilen yağ yazıyor. C3 ve VW 507 00 standartlarını gösteriyor. Bizim araçlara 4.6 litre yağ konuyor. Kutuda 5.2 Litre kadar bir yağ var. Artanı saklayarak eksiltme olduğunda kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruyaci;621856
Ben de 10-15 gün sonra bu yağdan alacağım. İzlenimlerinizi benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Geçen link vermişlerdi bir seat kullanıcısı bu yağdan sonra tüketimin dahi düştüğünü söylemişti. Bir etkisi olacak mı ölçmeye çalışıcam.

Aracım 2.5 yaşına geldi. Hiç motor ve enjektör temizliği için bir ürün kullanmadım. Bir şikayetim yok ama yağ değişiminden önce kullansam mı diye araştırıyorum.

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;621846
Merhaba,
Meşhur motul yağları bir denemek istiyorum, aşağıda iki farklı yağ buldum ikisi de VW 507 00 standardında aynı gibi görünüyor ama fiyatlarda ciddi fark var. Bilen anlayan varsa bir baksın.

http://www.hepsiburada.com/motul-8100-x-clean-5w30-5-litre-p-HBV00000254AV?magaza=Giri%C5%9Fimticaret

http://www.hepsiburada.com/motul-8100-x-clean-5w30-motor-yagi-vw-audi-skoda-seat-mercedes-benz-ve-bmw-3390a-p-OTCTN3390A?magaza=Giri%C5%9Fimticaret

hiçbir fark yok

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: matmual;622454
hiçbir fark yok

Evet gelen ürün aynı.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta genel olarak bir fark oldumu motor sesi falan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;622559
Araçta genel olarak bir fark oldumu motor sesi falan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bayram sonrası bakıma girecek, yağ o zaman konacak. Ardından farkettiklerimi yazarım. Yağ öncesi ve sonra yakıt ölçümü yapacağım.