škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Prestige 28.000 TL'lik Ekstra Opsiyonlu

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Superb Prestige  1.6 TDI DSG. Araç 2015 model olup, 47000 kmdedir. Prestige paketin üstüne ekstra opsiyonları mevcuttur. Aracın şu anki liste fiyatı 167.000 TL olup, üstündeki opsiyonlarla 195.000 TL'dir. Bakımı 10 Ağustos'ta yapıldı. Vergisi ödenmiştir.  Pazarlık payı vardır.

İstediğim fiyat: 147.500 TL

Erman
532 258 2 258

Ekstraları:

Arka koltuktan ayarlanabilen ön yolcu koltuğu
Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri
Panaromik sunroof
Phoenix 19” jantlar
3 bölgeli iklimlendirme sistemi
Arka koltuk konfor paketi (230 V Priz – USB – Karartmalı arka camlar)
Isıtmalı ön camlar
DSG şanzıman kontrol özellikli direksiyon (2015 modellerde opsiyoneldir, 2016 sonrasında standart oldu)
Adaptif hız sabitleyici
Şerit takip asistanı & Kör nokta uyarısı & Akıılı far asistanı
Ön bölge frenleme asistanı (2016 ve sonrası araçlarda opsiyonel)
CANTON 610 W 12 hoparlörlü ses sistemi
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2017, 23:42:10 Gönderen: namre3kutuk »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke bi 100.000 geçseydiniz, çok opsiyonunuz var insanlar ikinci elde çok kıymet vermiyor, inşallah arzu ettiğiniz fiyata aracın kıymetini bilen bir müşteri çıkar.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç çok güzel, donanım severler için muhteşem fakat sahibinden de kazasız muadil araçlar 125-135 arası listelenmiş. İstediğiniz fiyata verebilirsiniz inşallah.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli satislar; motor ve yakit bilgisi yazmamis ben mi goremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;621922
Hayirli satislar; motor ve yakit bilgisi yazmamis ben mi goremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet düzeltiyorum şimdi. 1.6 TDI

Alıntı yapılan: macrostr;621915
Araç çok güzel, donanım severler için muhteşem fakat sahibinden de kazasız muadil araçlar 125-135 arası listelenmiş. İstediğiniz fiyata verebilirsiniz inşallah.

Merhaba,

Muadilinden kastınız opsiyonsuzsa doğrudur, fakat benim aracımda 2015'in fiyatlarıyla bile 20.000 TL'ye yakın opsiyon var. İnsanların donanıma bakmadığı doğru ancak sitede 2015 model olup da benim aracımın doluluğunda araç yok. En yakını 469841255. Bunda tam deri koltuk var ama diğer opsiyonların çoğu yok. Ciddi alıcı çıkarsa pazarlığımı yaparım,çıkmazsa da fiyatı makul bir şekilde düşürürüm. Bir önceki aracımdan ciddi derecede tecrübeliyim. En çok tercih edilen SUV aracı 1 senede zor sattım. Fakat ederinden daha aşağıya vermeyi düşünmüyorum acil bir durum olmadıkça :)

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;621934
Merhaba,

Muadilinden kastınız opsiyonsuzsa doğrudur, fakat benim aracımda 2015'in fiyatlarıyla bile 20.000 TL'ye yakın opsiyon var. İnsanların donanıma bakmadığı doğru ancak sitede 2015 model olup da benim aracımın doluluğunda araç yok. En yakını 469841255. Bunda tam deri koltuk var ama diğer opsiyonların çoğu yok. Ciddi alıcı çıkarsa pazarlığımı yaparım,çıkmazsa da fiyatı makul bir şekilde düşürürüm. Bir önceki aracımdan ciddi derecede tecrübeliyim. En çok tercih edilen SUV aracı 1 senede zor sattım. Fakat ederinden daha aşağıya vermeyi düşünmüyorum acil bir durum olmadıkça :)

Doğru diyorsunuz detaylı baktım gördüklerimde ekstralar var ama sizinki kadar yok.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kemalsana;622266
Hayırlı satışlar. araç rengini göremedim

Teşekkürler,

Beyaz renkli

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç, güzel opsiyonlar var. İlk sahibi siz misiniz.
Bu kadar çok opsiyonlu bir aracı ederinde elden çıkarmak zor olabiliyor. Skoda yunculer Tekirdağ bayiinde 2 3 tane daha az opsiyon ile ayni arac vardi. Satilmasi sanırım 6 7 ay sürdü.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasaların 2016 dan sonra başladığını sandığım için haftalardır 2016 modellere bakıp durdum sadece :). Araç donanım olarak tam istediğim gibi ama bütçemi baya aşıyor. Yeni sahibine hayırlı olsun şimdiden :)

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;622603
Güzel araç, güzel opsiyonlar var. İlk sahibi siz misiniz.
Bu kadar çok opsiyonlu bir aracı ederinde elden çıkarmak zor olabiliyor. Skoda yunculer Tekirdağ bayiinde 2 3 tane daha az opsiyon ile ayni arac vardi. Satilmasi sanırım 6 7 ay sürdü.

İkinci sahibiyim. O aracı biliyorum, bayağı uzun süre satışta bekledi. Hiç indirim yapmadılar. Hatta ÖTV arttıktan sonra fiyatı bayağı şişirmişlerdi.