škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrordown ve direksiyon plastik sürtme sesi

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar superb 3 kullanıcıları. İki önemli sıkıntım var. Birincisi ne yaptıysam geri viteste sağ aynayı  aşağı tam olarak indirmeyi başaramadım. Çok az iniyor ve hareket ettikten sonra önceden ayarladığım yere gelmiyor çok az yükselip kalıyor.ikincisi durduğum yerde direksiyonu çevirince plastik aksama sürtme sesi geliyor bunu yaşayan var mı acaba. Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sürme sesi var o mevzu konuşulmuştu.takılma sorun değil.ben aynanın ineiğini hiç görmedim nasıl yaptın

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vagcomla açtırdım özellikleri ama ayarlayamadım atnayı.Peki sürtme için servis çözebiliyor mu sorunu onun için izmir vosmere gitmeyi süşünüyorum salı günü

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araba dururken gelen ses lastiklerden geliyor olabilir mi?

Beton zeminde ses bende de oluyor, lastiklerden yani

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bariz araç içinde direksiyon göbeğinin ordan geliyor. O bahsettiğiniz ses ayrı bi ses.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;621974
Bu ayarları yapıyorum ama nafile bildiğini okuyo ayna :)

Aynanın terbiyesizliği o zaman :)

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de vag ile açtırdım. Ayna çok az aşağı iniyor pek bir faydası yok. Eğer sürekli manevra yapıp 1. vites ve geri vitesi birkaç kez arka arkaya değiştiriyorsanız ayna eski pozisyonuna dönemiyor. O yüzden ben bu özelliği kapattım, kullanmıyorum.

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı sıkıntı kendi aracımızda da vardı serviste yaptılar siz de servise başvurabilirsiniz

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Can Topal;622001
aynı sıkıntı kendi aracımızda da vardı serviste yaptılar siz de servise başvurabilirsiniz

Direksiyon sıkıntısı mı yoksa sağ ayna olayı mı?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;621961
Merhabalar superb 3 kullanıcıları. İki önemli sıkıntım var. Birincisi ne yaptıysam geri viteste sağ aynayı  aşağı tam olarak indirmeyi başaramadım. Çok az iniyor ve hareket ettikten sonra önceden ayarladığım yere gelmiyor çok az yükselip kalıyor.ikincisi durduğum yerde direksiyonu çevirince plastik aksama sürtme sesi geliyor bunu yaşayan var mı acaba. Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Direksiyondan gelen ses bende yok. Ayna için ise resimdeki talimatları uygulayınca istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.yazılar pek okunmuyor gibi. Klavuz sayfa no:87

« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2017, 15:40:07 Gönderen: kolgezer »

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vag-com la açılan active donanımlı araçlarda ayna bukadarcık hareket esiyomus. Sonuç hayal kırıklığı hüsran :))