škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 Multijet Lancia Delta vs 2.0 140 hp dsg B7 Passat

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;622590
Benimde bi arkadasima 2010 model 155binde otomatik lancia delta 1.6 mjet almak uzereyiz. Arkadasiniz aracindan memnun mu? Alirken dikkat etmemiz gereken birsey varmi? [MENTION=14601]Cagri33[/MENTION]

Onda manuel var otomatiğini beğenmedi.Sarsıntılı ve akıllı çalışmadığını söyledi.Araçlarda orjinal ekran yok bazılarında usb girişi yok blue me özelliği yoksa. Bende çok bindim araca. Aracın motoru piyasadaki en sesli motorlardan birisi.İçerden dışardan giderken sürekli motorla birliktesiniz ve motorun titreşimi hissediliyor.Arka hacmi güzel koltuklar felan yatıyor geriye doğru.Diz mesafesi de güzel ancak baş mesafesi bi golften leondan astradan az.Dik oturduğum zaman boyum 1.81 cam tavanın perdesine değiyorum.Görünüşü felan güzel bi araç yol tutuşuda güzel ancak arka süspansiyonların epey sert olduğunu belirtmem lazım. Bana soracak olursanız ben o paraya eğer piyasada az olsun dikkat çeksin olayı dışında donanım konfor yalıtım ve şanzumanı iyi olduğu için golf 6 tdi dsg alırdım higline paket.Çünkü Deltaların Türkiyede bazı opsiyonları olan var ancak genelde çoğu boş oluyor.Alırken dikkat etmeniz gereken bence motor ve şanzuman kulakları olsun çabuk bitiyorlar.City modunda arıza var mı sunroof u felan iyi inceleyin bazen takılma yapıyor.Zaten aracı arkadaşa ben buldum öyle aldık 116 binde %87 çıkmıştı motoru genel manada her araçta dikkat etmeniz gereken şeyler dışında pek bişeyi yok.Birde aracın burnu uzun ön park sensörü yok ve burnu yere yakın arkadaş plakayı kestirdi tümseklerden geçerken kıran çok dikkatli geçmek lazım tampon tümsekte kalabilir.Kadın sürecek olursa ön park sensörğ olmadığı ve burnu uzun oldupu için sıkıntı yaşayabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION] detayli cevabiniz icin tesekkur ederim