škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Sipariş:1.4 TSI Style DSG+20.000TL opsiyon...

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13384]Forever[/MENTION] Gavur hesaplamış olmasın :), çarpma anında hızın yavaşlama şiddeti,ivmenin azalma şiddeti,kemerin sıkma şiddeti, çarpılan cismin(eşeğin) tepki kuvveti vs. :)

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haklisiniz. Benim görüp kurtardigim kopege arkamdan gelen c4 carpmis ve hava yastiklari acilmamisti. Unutmamak gereken birsey daha var. hava yastigininda son kullanma tarihi var. 5-6 yil once esek niyetine kullanmak icin 99 model bir proton almistim ve kapi icinde "airbags best before 2009" yaziyordu. Ayrica aracin tamir durumuda onemli, sanayide yapilan bir tamiratta airbag sensorleri, makarasi vs islem gormus olabilir.

Çevrimdışı erhan126

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yine o kadar yazdım şifre sordu bilmem ne hepsi silindi.Neyse özet geçim:Bugün Opel'e gittik sonuç:Astra,İnsignia,Corsa(dizel otomatik),Mokka elendi.Hiç beğenmedik ayrıntılı yazmıştım silindi.Tek elimizde kalan Corsa benzinli otomatik vites.Şimdi makyajlı Leon ve yeni İbiza bakacaz,gelirse yeni Fiesta...Çok canım sıkılırsa Superb alacam arabam satılınca,artık bir şekilde öğretiriz araba sürmeyi.Biz de ne arabalarda öğrendik bişe olmaz diye düşünüyorum :)