škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ambition fabia 3 için tuşlu direksiyon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar octaviadan çıkma direksiyon buldum. Bu benim fabişe olur mu? Olursa  tuşları çalışır mı?

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerekli kablo ve ekipmanlarda mevcut ise bazı kodlamalar ile birlikte uyumlu olabilir

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel detaylı bilgi verebilecek bi babayiğit yok mu? :)

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;625613
Güncel detaylı bilgi verebilecek bi babayiğit yok mu? :)

hocam araca uysa bile tuşların bazıları yol bilgisayarını kontrol ediyor. ambition paketlerde maxi dot ekran olmadığı için o tuşlar çalışmayacaktır.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;625621
hocam araca uysa bile tuşların bazıları yol bilgisayarını kontrol ediyor. ambition paketlerde maxi dot ekran olmadığı için o tuşlar çalışmayacaktır.

Ses tuşları kafi bana onlar çalışsın başka bişey istemiyorum ama onlardan da nasıl emin olacağım bilmiyorum

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;625692
Ses tuşları kafi bana onlar çalışsın başka bişey istemiyorum ama onlardan da nasıl emin olacağım bilmiyorum

hocam aşağıda vereceğim video linkindeki arkadaş bu işlerden anlıyor, onu arayıp sorabilirsin videonun altında numarası var, kodlama işlerini falan da biliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=h06GA-Bbm7E&list=LLV3qC1d8oADDtFd-qO8WebQ&index=2

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;625697
hocam aşağıda vereceğim video linkindeki arkadaş bu işlerden anlıyor, onu arayıp sorabilirsin videonun altında numarası var, kodlama işlerini falan da biliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=h06GA-Bbm7E&list=LLV3qC1d8oADDtFd-qO8WebQ&index=2

Teşekkürler arıyorum

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu adam malesef iş yaptırılacak birisi değil.
Alternatif var mı acaba?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;626208
Bu adam malesef iş yaptırılacak birisi değil.
Alternatif var mı acaba?

hocam bir de ender elektronik var, reklam gibi olmasın hiçbir bağlantım yok burayla ama vag grubu araçlar için destek veriyorlar. buraya da bir sorabilirsiniz.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;626218
hocam bir de ender elektronik var, reklam gibi olmasın hiçbir bağlantım yok burayla ama vag grubu araçlar için destek veriyorlar. buraya da bir sorabilirsiniz.

Hocam orayla görüştüm ama daha önce yapmadık dedi.başka araçlardan yaptığımız kadarıyla da çok maliyetli olur dedi