škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 4 de görmek istediğiniz özellikler

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşalr selam

Nette biraz gezindim acaba 2019 modelde bir yenileme veya yeni paket gelecek mi vs diye bişi bulamadım. Sanırım bu konuda yeni bir bilgi yok. BUgünkü Frankfurt otomobil fuarında da fabia cephesine birşey gelmedi. Kodiaq için yeni paketler duyurulmuş.

Benim beklediklerim şu yönde;

- LED ön ve Arka farlar (style paket)
- Daha büyük bir Bolero ekranı (style paket)
- Cruise Control standart
- Daha fazla renk seçeneği
- Daha çok SuperB ye benzeyen kasa tasarımı.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk daha fazla insin aşagıya, azcik da yumuşak materyal kullansinlar. Yakitindan ve performansindan cok memnunum. Farlara da Xenon veya Led opsiyonu getirsinler

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;623798
süspansiyonlar yumuşasın :(

Sınıfinin en iyilerinden bence süspansiyon.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;623813
Sınıfinin en iyilerinden bence süspansiyon.

hocam benim aklımda bu aracı almadan önce hep 2014 sonrası makyajlı polo vardı. 17" jantta bile fabia'nın 15" jantlık versiyonundan daha konforluydu.

yalnız aynı özelliklerde polo almak için 10 bin lira fazla ödemem gerekiyordu. o yüzden malzeme kalitesi ve konforu bir kenara bırakarak donanım ve fiyatı daha uygun olan fabia'yı seçtim.

not: makyajsız polo'da süspansiyon zayıftı evet ama makyajlandıktan sonra premium hissi veren bir araca dönüştü.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;623814
hocam benim aklımda bu aracı almadan önce hep 2014 sonrası makyajlı polo vardı. 17" jantta bile fabia'nın 15" jantlık versiyonundan daha konforluydu.

yalnız aynı özelliklerde polo almak için 10 bin lira fazla ödemem gerekiyordu. o yüzden malzeme kalitesi ve konforu bir kenara bırakarak donanım ve fiyatı daha uygun olan fabia'yı seçtim.

not: makyajsız polo'da süspansiyon zayıftı evet ama makyajlandıktan sonra premium hissi veren bir araca dönüştü.
Katılmıyorum size hocam hem polo hem fabia kullanıcısı olarak fabia kesinlikle daha konforlu bir araç.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14361]Halilpdr[/MENTION] , hocam bunu sadece ben söylemiyorum ama. youtube'daki fabia incelemelerinde de süspansiyonların sert olduğundan ve yoldaki en ufak engellerin bile çok net hissedildiğinden bahsediliyor.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14361]Halilpdr[/MENTION] [MENTION=15281]coxcomb[/MENTION] valla Fiesta, Yaris, Corsa, Fabia, İ20 ve Polo kullanan ve kendi aracım Fabia olduğu için gittiğim iş seyahetlerimde sürekli sınıfındaKİ rakiplerini kiralayan biri olarak çok net söyleyim Corsa haricindekilerin hiçbiri Fabia olamaz. Polo ile Fiesta taş, i20 ve Yaris idare eder, Fabia iyi, Corsa şahane. Corsayı kurtaran süspansiyonu Fabiadan 1 tık iyi ama orjinal lastik ebatları 185/65/15 o nedenle Standart otomobilde iyi bir hissiyat veriyor. Ben kışlıkları Nokian 185/65/15 aldım Nexen 185/60/15 lerden sonra sanki havada gidiyorum hissiyatı verdi. Yazlık lastiklerinizde 185/65/15 ölçülerini takarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Fabia gayet iyi bir süspansiyona sahip bu sınıfta ondan eminim. Yerden yüksekliği ve süspansiyon yumuşaklığı gayet tatmin edici ama lastik ölçüleri çok farkettiriyor.

Çevrimdışı SelimSoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Otomatik katlanır yan aynalar.
Geri görüş kamerası
çift dijital klima

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Perde hava yastığı (standart olmalı)
Arka yan hava yastığı (standart olmalı)
Şerit takip ve çarpışma önleyici sistem (standart olmalı)
Açılabilir sunroof
Katlanabilir aynalar

Bu arada yurtdışında Fabia'lar perde hava yastığı standart olarak geliyor, ancak ülkemizde opsiyonel olarak sunuluyor. Bunun da nedeni insanımızın güvenlikten çok gösterişe önem vermesi.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;623845
Perde hava yastığı (standart olmalı)
Arka yan hava yastığı (standart olmalı)
Şerit takip ve çarpışma önleyici sistem (standart olmalı)
Açılabilir sunroof
Katlanabilir aynalar

Bu arada yurtdışında Fabia'lar perde hava yastığı standart olarak geliyor, ancak ülkemizde opsiyonel olarak sunuluyor. Bunun da nedeni insanımızın güvenlikten çok gösterişe önem vermesi.

style pakette perde hava yastıkları standart geliyor.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;623846

Style pakette Diz havayastıgı ve Perde havayastığı yok. Yurtdışı Style paketlerinde var bizde yok, opsiyonel bile değil.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;623846

Style pakette; sürücü ve ön yolcu hava yastığı ile sürücü ve ön yolcu yan hava yastığı standart olarak geliyor. Perde hava yastığı sipariş aşamasında opsiyonel olarak alınabiliyor.

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;623847
Style pakette Diz havayastıgı ve Perde havayastığı yok. Yurtdışı Style paketlerinde var bizde yok, opsiyonel bile değil.

Fabia'larda diz hava yastığı hiç yok. Maksimum hava yastığı sayısı 6.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;623854
Style pakette; sürücü ve ön yolcu hava yastığı ile sürücü ve ön yolcu yan hava yastığı standart olarak geliyor. Perde hava yastığı sipariş aşamasında opsiyonel olarak alınabiliyor.

Fabia'larda diz hava yastığı hiç yok. Maksimum hava yastığı sayısı 6.

Yan hava yastigini perde sandim. Tsekkurler