škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Comfort aracımı teslim aldım.

fusel · 70 · 15664

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;625113
Kiliflari bende cok begendim.Orjinal nubuklu koltuk fiyat farki 4000 tl.Sizinki hem cok daha guzel hemde cok ekonomik.Gule gule kullanin..
Teşekkür ederim. Araç comfort paket olduğundan opsiyon imkanı zaten yoktu. Bu şekilde naylonlu koltuk kumaşından kurtuldum. Hemde aracın havasını değiştirdim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı harunbjk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ön panjur ve tampon krom kaplama cok güzel olmuş bende yaptırmayı düşünüyorum.siz nerde yaptırdınız kaç paraya oldu?koltuk kaplamada harika keşke burdada yaptırabilsek...arabanız hayırlı olsun.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
açıkçası bu kadar iyi oturacağını düşünmemiştim, çok iyi oturmuş kaliteli gözüküyor baya.
orjinal gibi duruyor.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: harunbjk;625340
Ön panjur ve tampon krom kaplama cok güzel olmuş bende yaptırmayı düşünüyorum.siz nerde yaptırdınız kaç paraya oldu?koltuk kaplamada harika keşke burdada yaptırabilsek...arabanız hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Krom kaplamayı kendim yaptım. Aksesuarcılarda satılan plastik üstü krom kaplama şeritlerden aldım. 0,5 cmlik olanlardan metresini 4 TL ye.  Yapıştırılacak yerin boyuna göre kesip saç kurutma makinesi ile ısıtıp yapıştırdım. Bu şekilde hem sağlam yapıştı hemde kıvrımlı yerlerin şeklini sıcakken vermek kolay oldu. Isıtmadan ve  şekil vermeden yapıştırınca kalkabiliyor çünkü.  Koltuk kılıflarını yapan ustanın işçiliği gerçekten çok ince. Samsundan bile gelen olduğunu söylemişti. Fırsat varsa yaptırmanızı tavsiye ederim. Hem kullanışlı oldu hemde arabanın içi açıldı.
Alıntı yapılan: irfun4ever;625344
açıkçası bu kadar iyi oturacağını düşünmemiştim, çok iyi oturmuş kaliteli gözüküyor baya.
orjinal gibi duruyor.
Teşekkür ederim. Bende bu kadar iyi gözükeceğini tahmin etmemiştim. Renk uyumunu iyi yakaladık gerçekten. Ben söylemezsem kılıf olduğunu anlayan olmuyor.

Çevrimdışı harunbjk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki hocam nerden aldın internettenmi yoksa bulundugun şehirdenmi?İnternetse hangi site? Birde koltuklarıda kıcaelindemi yaptırdın?biz nasıl nerde yapcaz şu koltuk işini bülmiyorum???

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnternettede vardır. Nikelaj çıta olarak araman halinde bulabilirain. Ancak herhangi bir araba aksesuarcısında da bulabilirsin. Bulunduğun şehrin sanayisine gitmen halinde kolayca temin edebilirsin. Hatta bu aksesuarcılar uygulamayı da yapabilirler.
Ben kılıfı memleketim Sakaryada nazar oto kılıfta yaptırdım. İnternette aratman halinde kendi sitesini bulup daha önce yaptığı işleri de görebilirsin. Kolay gelsin.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı almaya karar vermemde bu başlığın etkisi olduğu için bu başlık altına da yazmak istedim. İlk izlenimim oldukça güzel ve keyifli bir araç olduğu ancak iş yoğunluğundan dolayı bir süre sadece hafta sonları aracı kullanabileceğim. Keyfini de çıkartmam daha uzun bir sürece yayılmış olacak.

Sizin memnuniyetiniz devam ediyor mu ? Herşey yolundadır umarım.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UA34;626602
Aracı almaya karar vermemde bu başlığın etkisi olduğu için bu başlık altına da yazmak istedim. İlk izlenimim oldukça güzel ve keyifli bir araç olduğu ancak iş yoğunluğundan dolayı bir süre sadece hafta sonları aracı kullanabileceğim. Keyfini de çıkartmam daha uzun bir sürece yayılmış olacak.

Sizin memnuniyetiniz devam ediyor mu ? Herşey yolundadır umarım.
Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binin. Gerçekten sürmesi zevkli bir araba. Yolda çok güzel salınıyor. Sadece hafta sonu binince insan baya özler yalnız. Ben 2000 kmyi yeni geçtim. Normal kullanıma daha yeni başladım açıkçası. Memnun olmadığım bir durum yok şu anlık. Herşey yolunda.  Keyfini çıkarıyoruz ikizlerle. Sadece benim kapı biraz zor kapanıyor. Ona ayar gerekli.
Siz de comfort paketmi aldınız acaba. Renk ve fiyat nedir.  Bir de hangi bayiden aldınız.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maalesef hafta sonları bile zor vakit ayıracak durumdayım yoğunluktan dolayı. Bir süre de böyle devam edeceğim sanırım. Arka bölümdeki genişlikten dolayı belki de en çok ikizler keyfini çıkartıyordur. Ağız tadıyla binmenizi dilerim.

Altur Oto'dan Comfort paket aldım. Araç business gri. Renk konusu benim için biraz önemliydi o sebeple bu rengi bulunca kaçırmak istemedim.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UA34;626807
Maalesef hafta sonları bile zor vakit ayıracak durumdayım yoğunluktan dolayı. Bir süre de böyle devam edeceğim sanırım. Arka bölümdeki genişlikten dolayı belki de en çok ikizler keyfini çıkartıyordur. Ağız tadıyla binmenizi dilerim.

Altur Oto'dan Comfort paket aldım. Araç business gri. Renk konusu benim için biraz önemliydi o sebeple bu rengi bulunca kaçırmak istemedim.

Hayırlı olsun. Arka tarafın keyfini biz çıkaramadık zaten. Aldığımızdan beri oto koltukları var. [emoji4]
Bende gri aradım ama bulmayınca eski aracımıda sattığım için beyaz aldım.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Oto kılıf ıcın fiyat aldım.Resimdeki gibi özel dikim,kenarlar AUDI de kullanılan deri kalitesinde ortası nubuk 1000 tl.Taksicilerin kullandığı deri den olursa yine ortası nubuk 700 tl.Her ikisininde dayanıklı olduğunu söyledi.Renk seçeneği çokmuş.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;626899
Oto kılıf ıcın fiyat aldım.Resimdeki gibi özel dikim,kenarlar AUDI de kullanılan deri kalitesinde ortası nubuk 1000 tl.Taksicilerin kullandığı deri den olursa yine ortası nubuk 700 tl.Her ikisininde dayanıklı olduğunu söyledi.Renk seçeneği çokmuş.

Benim yaptırdığım ustada audi derisi olduğunu söylemişti. 800 e anlaşmıştım pazarlıkla. Gerçekten kaliteli bir hissi var. Normal kalitede 650-700 civarı fiyat vermişti. Aldığınız fiyatlar bana biraz pahalı geldi açıkçası. İşçiliği bilemem tabi ama ben yaptırdığım yerin işçiliğini beğendim. İmkan varsa sakaryada ki ustayla görüşmenizi tavsiye ederim.  

Çevrimdışı Murat.H

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb 3 1.6 tdi dsg Comfort aracımi Maltepe Gülsuyu Köprüsü Erkan otodan 17.10.17 tarihinde teslim aldım satış temsilcim İlkay beydi
Bana renk seçeneği sunuldu, İstanbul içinde metal gri rengini comfort paket için buldum fakat, Erkan'ın açık otoparkında metal gri bana pek hoş gözükmedi Bayide sadece beyaz ve lav mavisi olduğu soylendi.
Erkandan önce Kayadibine gittik renk seçeneği sunulmadı sadece beyaz rengin geldigini ve teslim için yaklaşık 2-2.5 ay bekleyeceğim ve "ötv zammı hakkında garanti veremeyecekleri" söylendi. Araçtan memnunum 300 kilometre oldu ancak en ufak hızlanmalarda vites 5 6 yı görüyor bununda yakıttan tasarruf icin yaptığını düşünüyoruz. S moda aldığımız zaman devirleniyor zaten araç.Aracı teslime gittiğimde fiyatının 135.500 olduğunu gördük, ki birkaç gün once 123.000den fatura kesmiştik. 2 numara film çektirdik. Comfortta ön panjur kromajları yok internetten bulduğum bir kromajli panjuru almayı düşünüyorum. Kısacası almayı düşünen varsa alsın. Dsg kolay kolay problem çıkarmıyor. Aracına iyi bakanlar sorun gormezler, ornek hareket eden aracı n-rye atmak. He bu arada Erkan bayisinden ve özellikle İlkay beyden memnunuz almak isteyen varsa tavsiyemdir.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 13:45:38 Gönderen: Murat.H »

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat.H;626981
Kılıflar çok hoş bu arada
Teşekkür ederim. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binin.  
Fiyat güzelmiş. Ön panjurun komple kromlu şekliyle satıldığını görmemiştim. Fiyat nedir link varmı.
Dsg hemen büyük vitese geçmek istiyor. Bütün araçlarda böyle.
Dsg biraz şans işi. Çok iyi baksanda olacağı varsa oluyor. Bazen 2000 kmdeki araçlarda bile olduğunu duyuyoruz. Garanti olduğu için rahat olup binmek lazım. Tabi doğru kullanım kurallarına riayet ederek.