škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç kamerasının kapanmaması

fusel · 17 · 2883

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar.  Eski araçlarımda da kullandığım dome marka araç kameram kontak kapatılıp araç kilitlendiğinde otomatik kapanırdı. Ancak yeni aldığım superb Comfort ta ise halen kayda devam etmekte. Enerjiyi bagajdaki çakmaklıktan kullanmaktayım. Acaba araç kilitlenmesine rağmen çakmaklıktan gücü kesmiyor mu? Fikri ve bilgisi olan varmı acaba.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesmiyor ve bende sigorta kutusundan müdahalede bulunmak istemediğimden çaresiz sök-tak kullanıyorum.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kötü oldu ya. Zor olur her sefer söküp takmak. B8 passatta kendi kapnıyordu. Bu araçta böyle olması ilginç doğrusu

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
USB portu elektrigi kesiyor bildigim kadariyla. Orasi olmaz mi?

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Denemedim. Güç kablosu çakmaklık şeklinde. Ama orası zaten uygun olmaz kablo kalabalığı yapar. Şu anda kanlo döşemenin altından gittiği için rahat oluyo. Teşekkürler yinede

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de var. Maalesef kontak kapandığında çakmaklığa giden güç kesilmiyor ve kameram sürekli kayıt yapıyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sigortadan bir çıkış alıp, dişi çakmaklık ekletip sigorta kutusunun içerisinden çıkış alabilirsiniz. Bu çıkış için cam açma-kapama sigortasını kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;624058
Sigortadan bir çıkış alıp, dişi çakmaklık ekletip sigorta kutusunun içerisinden çıkış alabilirsiniz. Bu çıkış için cam açma-kapama sigortasını kullanabilirsiniz.
Elektrik aksamına o kadar. Müdahale sıkıntı yaratır mı acaba. Hem teknik olarak hem de garanti açısından.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;624059
Elektrik aksamına o kadar. Müdahale sıkıntı yaratır mı acaba. Hem teknik olarak hem de garanti açısından.

Teknik açıdan bir problem olmaz. http://www.arac-kamera.com sayfasında ilgili işlem var, oradan bakabilirsiniz.

Garanti kısmını da etkileyeceğini sanmıyorum, ama ben de cesaret edemedim açıkçası. Servisler üründe hata olsa bile, atıyorum araç beyninde sıkıntı olursa suçlayacakları şey kamera olacaktır. Ama DSG gibi hatalar için hak iddia edemezler.

Çevrimdışı comondx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda larda hep elektrik var, bende teyp usb den bağlayıp elektrik almakla çözüm buldum.
usb kalonun içinde sadece 2 alet kablo bırakman lazım. data hatlarını keserek.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz bir aparatla sigorta kutusundan elektriği alabilirsiniz, düşük amperli sigorta takarak koruma altına da almış olursunuz. Ben bağladım ve sorunsuz kullanıyorum.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;624085
Bu tarz bir aparatla sigorta kutusundan elektriği alabilirsiniz, düşük amperli sigorta takarak koruma altına da almış olursunuz. Ben bağladım ve sorunsuz kullanıyorum.

Cevaplarınız içi n teşekkür ederim.  Fotoğraftaki cihazın adı ne acaba nasıl temin edebilirim

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fuse tap diye geçiyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16020]fusel[/MENTION]
Burada var mı bilmiyorum ama ben Aliexpress'ten almıştım.
Bununla ilgili video:  https://www.youtube.com/watch?v=EHMcWfjOIkU
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 17:40:39 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda Olgu bey çok yardımsever ve yönlendirici. Bende onun tavsiyesi ile junsun aldım ve çok memnunum.
Belirttiğim gibi garanti sıkıntı olacağından da maalesef sigorta kutusuna bulaşmadım.
İlgili video linki
https://youtu.be/WHT7qv9IAkQ