škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 İçin Kablosuz Şarj Özelliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam
Galaxy Note7 den kalma bir Kablosuz Şarj arka kapağım vardı, bunu şarj edip aracın içine koyacağım ve telefonumu şarj edecek. Böylece araç kablosuz şarj özelliğine sahip olacak :)

buna ek olarak bu kablosuz şarjı bir şekilde araç içi elektriğe bağlayıp bir yere sabitlemeyi düşünüyorum.çakmak ve USB dışında bir elektrik çıkışı var mı? Arka koltuktakilerin de kullanabileceği bir yerlere sabitleyeyim diyorum. mesela yan kollar olabilir. deneyeceğim. eğer olursa süper.

http://www.soyacincau.com/2016/08/03/this-battery-case-can-charge-the-galaxy-note7-in-the-wet/

bu harici akü olduğundan cihazı bir defa tam şarj eder daha sonra onun da şarj edilmesi gerekiyor. bir elektrik kaynağına bağlarsam cihaz koyulduğunda şarj olacaktır.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araca baktim kablosuz sarj pad i on kokpitte usb girisinin tam altina oluyor ama biraz kucuk geliyor.

Simdi yapilacaklar.

Cok kisa usb kablosu alip cakmak sarjindan elektrik alacagim.
Sarj padini havada tutacak bir cubuk ile destekleyecegim pad i.

Boylece hem alani kapatmayacagim hem de wireless charger kurulmus olacak.

Tek aorun elimde wireless charger pad dygmeden acildigi icin dugme ters tarafta kaliyor. O zorluk cikartiyor mu bakacagim

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar linkteki sarj aleti olmadi ben de standart masa ustus sarj aletini yaptim. Siyah renk olsaymis guzel olurdu.

Tam oturmadigi icin asagidan bantla destekledim simdi guzel calisiyor.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabayı aldığımda ilk düşündüğüm buydu. Hatta el freninin altındaki boşluktaki plastiği kesip kablosuz şarj mekanizmasını oraya mınte etmeyi de düşündüm; ama sonra çok gereksiz geldiği için vazgeçtim. Arabaya bindiğimde usb kablo ile bağlıyorum zaten telefonu. Navigasyon için zaten usb'ye de ihtiyaç var.

Sizin için kullanışlı olsuysa hayırlı olsun.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;625121
Arabayı aldığımda ilk düşündüğüm buydu. Hatta el freninin altındaki boşluktaki plastiği kesip kablosuz şarj mekanizmasını oraya mınte etmeyi de düşündüm; ama sonra çok gereksiz geldiği için vazgeçtim. Arabaya bindiğimde usb kablo ile bağlıyorum zaten telefonu. Navigasyon için zaten usb'ye de ihtiyaç var.

Sizin için kullanışlı olsuysa hayırlı olsun.

Aslında ben de telefonu bağlayarak android auto kullanıyorum ve gerek olmuyor.
bazen youtube dan video dinlemem gerekiyor, o zaman da bluetooth ile bağlıyorum. onu yapınca da wireless charger a koyuyorum.

asslında android auto eğer kablsouz çalışsaydı daha süper olurdu ve wireless charger kullanışlı olurdu. kabloyu sevmiyorum pek. :)