škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Superb Almayı düşümüyorum ama ???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun Aleyküm

Babamla beraber 1.6 dizel manuel Superb Active araç baktık 109.000 zubizuyla 106.000 tl dedi bayi ama opsiyon ekletmek istiyorduk ama bayi elimde bi tane manuel var onada hiç bişey yapamız diyor.Biz 6.5 bolero+17"jant+led far ekleticektik ama opsiyoarı hiç sormadım bilgim yok eklete biliyormuyuz bu opsiyonları(özellikle led far alabiliyozmu activede) ve fiyatları nedir.

Style paket  şuan 124.000 tl zubizuyla 121.000 ne geliyor
yıl sonu 112.000-115.000 arasına düşermi daha üste çıkmak üstemiyoruz birde çünkü 1 araç daha alıcaz

Yardımcı olursanız  çok sevinirim

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam tavsiyem superb ile dusuk paket almayin pisman olursunuz. Orta dolulukta bir paket almaniz bile onemli

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam babamın alıcağı araç son aracı olucak rahat 10-15 sene binicek zaten zırt pırt araba değiştiren biri deil kendisi ama işte 2.tane araç alıcaz artı yıl sonu geliyo fiyat 115.000 bandına gelir yada baya yaklaşırmı yolsa mecburen active paket almak zorumda kalıcaz gibi.2016 sonu indirimler nasıldı alan oldumu ???

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
En azından comfort paketlere bi göz atın yada 10bin km civarında 2.el bakin , donanımlı superB iniz osun?

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Comfortta manuel yok diye biliyorum.Birde activeye led far uygulaması yapılıyormu
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2017, 10:13:43 Gönderen: Demiröz »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam donanımlı Octavia alın. Bence işinizi fazlasıyla görür :)

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Haklısınız bi yandan hocam style octavia alınıyo o paraya suan ama bizde şuan 2012 vw caravelle var ve bize octavia küçük  bizi superb veya dengi(passat)büyük ve sürekli bagajı kullanıcamız için boşta olsa superb paklar :) ������

Haklısınız aslımda o paraya style octavia alınıyo yalnız bizde şuan VW Caravelle var ve baktımız araçlar arasında en geniş ve bagaj konuzunda bönkör superb var bizi anca boş pakette olsa superb paklar
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2017, 11:46:04 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;624434
Hocam tavsiyem superb ile dusuk paket almayin pisman olursunuz. Orta dolulukta bir paket almaniz bile onemli

Bizde düşük paket var! (2016 haziran çıkışlı, Active + 17 jant) Allah'a şükür bir pişmanlık yok...

Çevrimdışı Demiröz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldinızda hangi opsiyonlar vardı ve 17" ne kadardı.Ve yakit durumu nasil araçların birde.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bos ve dolu paket mantigini anlamiyorum. Aracla oyun oynamiyorsan active ve prestij arasinda guvenlige yonelik hicbir sey yok. Akaesuarlarin Tamami gorsellik uzerine kurulu.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende de 2017 actıve var manual var 8,5 '' bolero var digital klima yokuş kalkış desteği katlanır aynalar start stop cruıze control vs üzerinde geri kalan kısımda bende sadece led  xenon yok geri kalan herşey zaten bir üst pakete kıyasla aynı olmayanlar tamamen görsellikle ilgili güvenlikle alakalı eksiklik yok donanımdan neyi kastettiğini açıklarsa üst paket olsun diyen arkadaşlar belki ona göre kıyaslarız fakat şahsen aracımdan çok memnunum yakıtta çok tasarruflu tavsiye ederim

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Kişisel göreceli bir kavram sanırım. Bana göre fazlasıyla fark var.
Ambians
Geri görüş kamerası
Elektrikli Hafizali Koltuk
İsitmali Koltuklar
Elektrikli Bagaj
Anahtarsiz Calistirma- Giriş
18inc jantlar
F1 Direksiyon vs bunlar bana göre güzel artılar ama herkesin görüşüne de saygı sonsuz. :)

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yaklaşık 10 gün önce comfort donanım aldım ve iki gün önce arabaya zam gelmiş 13 civarırında avantajım var bence fazla düşünme :)

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız kullanın.
Kaça aldınız, hangi bayi ve renk nedir

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;624859
Hocam hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız kullanın.
Kaça aldınız, hangi bayi ve renk nedir

tşkler :ok: