škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Comfort mu?Style manuel mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coco035

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamünaleyküm ustalarım hangisini tercih etmeliyim?Comfort dsg mi yoksa style dizel mi?Nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim birde en uygun fiyatı İstanbul mu verir?Birde yıl sonu mu almak mantıklı?yoksa şimdi mi?

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coco035;624545
Selamünaleyküm ustalarım hangisini tercih etmeliyim?Comfort dsg mi yoksa style dizel mi?Nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim birde en uygun fiyatı İstanbul mu verir?Birde yıl sonu mu almak mantıklı?yoksa şimdi mi?

Kendi açımdan iki donanımı incelediğimde, hafızalı elektrikli koltuk dışında style almaya gerek yok gibi. Koltuk kalitesi başta olmak üzere iyileştirilmiş özellikleri var ancak geri görüş kamerası bile yok ne yazık ki.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Comforta göre styledaki donanımlar dsgden vazgeçmek için bence yeterli değil. Beni comfort ta koltuk döşemesi rahatsız etti. Onun çözümü kılıf yaptırmaktan geçti. Onu haricide bu niye yok dediğim çok elzem bir özellik yok gibi.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: coco035;624545

Sıfır araç alma zamanı aralığın son haftası olarak görüyorum,bugüne kadar gelecek zam oranlarının riskine girme durumu söz konusu..Birazda bayilerin satış adeti ve kota dolumuyla alakalı..Ben aracımı Aralığın son günlerinde aldım,almadan İstanbuldaki vede çevre illerdeki bayileri arayarak en uygun vede istediğim versiyona uyan aracı soruşturdum,sonunda bayinin birinde bularak Ekim ayı fiyatına almıştım

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Euro böyle artmaya devam ederse sene sonunda fiyatlar pek cazip olmayabilir. Bugün gene zam gelmiş.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle