škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia VRS Tampon, Difüzör ve Marpşiyel

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;628339
Ben girebilirim egzoz uçlarını falan da beraber alırsak hepimize kolaylık olur.

iyi olur hocam ne kadar çok kişi olursak difüzörün maliyeti azalır

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu bugün fark ettim,

Ben Ankara'da And'da yaptırdım arka tampon (egzos uçları dahil) 2,000.-TL, ön 2,500.-TL. Ön tamponda sis farlarının, alt ızgaralar ile alt tampon kapağının ve far yıkama kapaklarının değişmesinden ötürü fiyat şişiyor. Çıkan parçaları satıp biraz kapatmıştım zararımı :)

Ön tamponda VRS armasına 60.-TL, ön ızgara çerçevesine 150.-TL yazmışlardı. Çerçeveyi almayıp eskisini siyaha boyatabilirsiniz; VRS yi de Aliexpres'den ucuza alabilirsiniz.

Ama yine çıkan fiyat tabi az değil. Arkadan biri çarpmıştı, tamponun değişmesi gerekiyordu, fark ödeyerek VRS tampon taktırdım. Tahminim 1,000.-TL gibi bir farktı (Sadece egzos uçları 660.-TL idi).

Başka bir kazada da öz tamponunun tırnağı kırıldığından değişmesi gerekti, 1,350.-TL gibi fark ödeyerek VRS tampon taktırdım.

Kazaların hepsi de karşı taraftan kaynaklıydı, kaskom delinmedi ancak tramerim şişti tabi; aracın kaportası halen orijinal bu arada ;)
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2017, 11:46:48 Gönderen: Ozan SARAÇ »

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;628523
Konuyu bugün fark ettim,

Ben Ankara'da And'da yaptırdım arka tampon (egzos uçları dahil) 2,000.-TL, ön 2,500.-TL. Ön tamponda sis farlarının, alt ızgaralar ile alt tampon kapağının ve far yıkama kapaklarının değişmesinden ötürü fiyat şişiyor. Çıkan parçaları satıp biraz kapatmıştım zararımı :)

Ön tamponda VRS armasına 60.-TL, öz ızgara çerçevesine 150.-TL yazmışlardı. Çerçeveyi almayıp eskisini siyaha boyatabilirsiniz; VRS yi de Aliexpres'den ucuza alabilirsiniz.

Ama yine çıkan fiyat tabi az değil. Arkadan biri çarpmıştı, tamponun değişmesi gerekiyordu, fark ödeyerek VRS tampon taktırdım. Tahminim 1,000.-TL gibi bir farktı (Sadece egzos uçları 660.-TL idi).

Başka bir kazada da öz tamponunun tırnağı kırıldığından değişmesi gerekti, 1,350.-TL gibi fark ödeyerek VRS tampon taktırdım.

Kazaların hepsi de karşı taraftan kaynaklıydı, kaskom delinmedi ancak tramerim şişti tabi; aracın kaportası halen orijinal bu arada ;)

fotoğraf var mıdır aslında rakamlar çokta absürt değil

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;628564
http://i.hizliresim.com/qE6o6Z.jpg

foto çok da yüklemesi sıkıntı oluyor ama bir ara düşünüyorum

Telefonunuza tapatalk ı yükleyin fotoğraf yüklemesi çok kolay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İndirdim deniyorum..

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah çok güzel görünüyor ah biraz daha uygun olsa şu tamponlar [emoji1]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Elimde orijinal arka ve ön spoiler var. Takarım diye aldım ama sanırım fırsat bulamayacağım. Takım olarak 1250TL'ye vereceğim. İlgilenenler 05324977006 dan bana ulaşabilir.

Ürünler
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-front-bumper-spoiler-SPORT-LINE

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-rear-bumper-spoiler-SPORT-LINE

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
3 parça olan daha güzel duruyor ancak ben bu çakma difüzörleri pek yakıştıramıyorum

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de yakıştıramıyorum ama arkadaş beğenmiş fikir istiyor, ben ilkini tercih ederdim. İkincisinin çakma olduğu çok belli oluyor.

Yine forumda görmüştüm, bir arkadaş krom çıta alıp arka orijinal difüzörün çıkıntılarına yapıştırmıştı ve ilk linkteki ürünün görünümünü elde etmişti; daha  ucuza gelebilir.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
resimlerin ikisi de aynı aslında, birinde komple görünürken diğerinde dikkat edilecek olursa ortadaki uzun çıta paint vs. bi şekilde siyaha boyanmış.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
3 parça olanı aldım.2 parça alıp sonrasında 3. parçayı aramak gerekmesin diye 3 parçayı tercih ettim.

Difüzör kısımlarını uygulayıp sonrasında duruma göre bakacağım.Aracım füme olduğu için 3 parçalı olan da güzel olabilir diye kararsız kaldım.

Fikir veren yorum paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Uygulama sonrası fotoğraf paylaşırım
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2017, 15:53:25 Gönderen: Trakia »