škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lüks Otomobili 1 Dakikada Çalan Hırsızlar!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mert1411

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben araba DPF çalıştırdığında filan işim kısaysa çalışırken kitleyip gidiyorum :)

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mert1411;626379
Ben araba DPF çalıştırdığında filan işim kısaysa çalışırken kitleyip gidiyorum :)

Benim araç çalışırken kumandadan kapılar kitlenmiyor, siz nasıl kitliyorsunuz acaba ?

Çevrimdışı mert1411

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;626724
Benim araç çalışırken kumandadan kapılar kitlenmiyor, siz nasıl kitliyorsunuz acaba ?

Hocam bir kaç mesaj önce söylemiştim benim araç insignia sport. O yüzden ben kitleyebiliyorum ama skodayı bilemiyorum. Benim profilde yazan Octavia A7 2015 kasım civarında bariyerlere girerek rahmetli oldu maalesef.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mert1411;626758
Hocam bir kaç mesaj önce söylemiştim benim araç insignia sport. O yüzden ben kitleyebiliyorum ama skodayı bilemiyorum. Benim profilde yazan Octavia A7 2015 kasım civarında bariyerlere girerek rahmetli oldu maalesef.

Kusura bakmayın gözümden kaçmış. teşekkürler

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
Rusya vb. ülkelerde çok yaygın bir olay. Özellikle DeepWeb ve Leaking forumlarında 3 bin dolar civarında fiyatlarla bu cihazlara ulaşmak mümkün olabiliyor. Maalesef Teknoloji üreticileri her zaman Güvenlik taraflı düşünemiyorlar ya da düşünmeleri de hayatımızdaki teknolojik gelişmeleri yavaşlatıyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En iyisi anahtarı hissedeceksin direksiyonun simidinin altında. Gerisi yalan :)

Zaten anahtarı bazen arıyorum cebimde mi, montta mı, çantada mı diye :D

Bu arada benim Fabia'da da anahtarsız çalıştırma var, anahtar uzaklaştığı zaman araç benzin bitene kadar çalışıyor :D

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bizzat deneyimlediğim bir durumu size ileteyim; eğer anahtar cepte ve araç çalışır vaziyette araçtan inerseniz ( inerken aracı p ye almak suretiyle ) inerken araç sesli ve yazılı ikaz veriyor aracı stop edin diye. Eğer siz aracı stop etmezseniz birkaç dakika içinde aracı kendi kapatıyor. Özellikle Atmden para çekerken araçta biri varsa ben bu şekilde iniyorum araçtan geldiğimde araç arkamdan zaten kendini kapatmış oluyor.

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
Alıntı yapılan: Bilgic;626819
En iyisi anahtarı hissedeceksin direksiyonun simidinin altında. Gerisi yalan :)

Zaten anahtarı bazen arıyorum cebimde mi, montta mı, çantada mı diye :D

Bu arada benim Fabia'da da anahtarsız çalıştırma var, anahtar uzaklaştığı zaman araç benzin bitene kadar çalışıyor :D

İşte problemde uzaklaştığında da çalışması hocam zaten :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuroktay;626823
İşte problemde uzaklaştığında da çalışması hocam zaten :)

Bir yandan iyi bir yandan kötü tabi. Mesela bizim şirket araçları Passat. Arkadaşı bıraktım, gözlüğü alırken anahtarı da almış nasıl becerdiyse. Hemen geri döndüm, ama bir 10 dakika sürdü tabi :D

Yolda hızlı giderken stop etmesi filan sıkıntı yaratır. Ama diğer türlü de riskler var tabi.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
anahtardan 5-10 metre uzaklaşıncaya kadar yüksek bir hıza çıkma ihtimaliniz az. motor kendini kısabilir 10-20km /h üstüne çıkıldığında ateşlemeyi kesebilir vs.