škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sanal pedal devre disi birakilirmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rivaldinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slmlar.... arkadaşlar 2017  2.el bir superb  arac ilanin ozelliklerinde , sanalpedal  hakkında açılıp kapatma özellikli sanalpedal yazmislar... aceba yeni kasa superb lerin hepsinde varmi bu özellik yoksa sadece 2017 lerdemi?

Birde 2.el araç alırken araçta sanalpedal , ön cam ısıtması ve far suları ısıtması,  wifi dağıtım fonksiyonu, diz ve yan ekstra hava yastiklarini olup olmadığını nerden öğrenebiliriz veya aracin görselden nasil anlariz....? Mesela 3. Bolge klima , koltuk sogutmayi aracin gorseldeki tuslardan anlayabiliyoruz !

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GÖrselden bir tek ön cam ısıtmasını anlayabilirsin. Klimada orta çevirmeli düğmenin üst yarısı bizim araçlarda boştur. ısıtma varsa orada onun sembolü oluyor.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı alacağınız kişiden sipariş formunu isteyebilirsiniz. Tüm özellikler onda yazıyor

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rivaldinho;626562
Slmlar.... arkadaşlar 2017  2.el bir superb  arac ilanin ozelliklerinde , sanalpedal  hakkında açılıp kapatma özellikli sanalpedal yazmislar... aceba yeni kasa superb lerin hepsinde varmi bu özellik yoksa sadece 2017 lerdemi?

Birde 2.el araç alırken araçta sanalpedal , ön cam ısıtması ve far suları ısıtması,  wifi dağıtım fonksiyonu, diz ve yan ekstra hava yastiklarini olup olmadığını nerden öğrenebiliriz veya aracin görselden nasil anlariz....? Mesela 3. Bolge klima , koltuk sogutmayi aracin gorseldeki tuslardan anlayabiliyoruz !

Selam koltuk soğutmalı araçta, ısıtma tuşlarının üstünde pervane işareti oluyor. 3. bölge klima için de arka tarafta koltuk ısıtmanın yanında kırmızı mavi tuşlar oluyor.
Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-dogus-oto-skoda-bayi-ozaydin-dan-superb-2.0tdi-4x4-laurinklement-494281942/detay

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarı ile bunu şasi nodan da biryerlerden öğrenilebiliyordu. ( Fabrika üretimindeki üzerindeki opsiyonlar vs görünüyor ) Ama nereden di onu hatırlamıyorum :(

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bmwde şasi nonun son 6 hanesi ile gayet güzel döküm alınıyordu. vwde de var mı aynısı?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rivaldinho;626562

ön cam isitma

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sanal pedal , wifi dagitim 3 bolgeli klima .sogutma da extra alinan ozelliklerdir.ayrica para odeyip almaniz lazim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rivaldinho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tabi 2. El araç alacağım icin ondan sordum... sifirinda özel siparis olarak ekletiyorsunuz...

On far şu püskürtucüleri icin ayrı bir tuş varmi peki? Yoksa 2 paket bir aradami geliyor yani gösterdiğiniz tusa basınca devreyemi giriyor far su puskurtuculeri !

Webden veya telfondan bunu liste halinde alabilecegimiz
bir hizmet yokmu? Mesela türkiye disbirutorunden?
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2017, 08:57:25 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Murat.H

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ön cam yikama kolunu peşpeş2 kere çekip 2.de uzun çekerseniz far yikama devreye giriyor