škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Active Donanımlarda "SMARTLINK" Aktivasyonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun [MENTION=16834]kaan22[/MENTION] . Güle güle kullan ama bak kardeşim kimse burada anlayışla ilgili bir problem yaşamıyor. Cümle kurarken lafın nereye gideceğini bilerek kuracaksın. Kimse seni bir şeyle suçlamadı. “Açık açık yazıyorum anlaman için” lafını bir otur da düşün. Niyetinin kötü olmadığını biliyorum ama şu üslupla olmaz. Hepimiz burada bilgilerimizi paylaşıyoruz.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 00:27:20 Gönderen: canerergoz »

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yolunu açık etsin kardeş
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 00:43:20 Gönderen: kaan22 »

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar active paket smartlink aktivasyonu yapılamıyor, Mersin Skoda servisinde akşama kadar uğraştılar İstanbul’u aradılar ama nafile, swing ekranına olmuyormuş bilginize!

Çevrimdışı Mustafa Başkurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba geçen hafta doğuş otoda aktivasyon yaptırdım 15 dak sürdü.
Sanırım bazı servisler konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip değil.
650 tl ücreti var
Aracım 1.4 125 aktive 6,5 swing ekranlı

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafa Başkurt;640230
Merhaba geçen hafta doğuş otoda aktivasyon yaptırdım 15 dak sürdü.
Sanırım bazı servisler konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip değil.
650 tl ücreti var
Aracım 1.4 125 aktive 6,5 swing ekranlı

Merhabalar; ben zamanında Doğuş Oto Maslak'a da gittim ama sonuç değişmedi. Araç farkı söz konusu olabilir. Benim aracım 1.6 Dizel 6.5" Swing ekranlı 2017 Ağustos üretimli. İstanbul'da 3 farklı serviste denedik ama olmadı. Bu sorunu çözememeleri bana hiç mantıklı gelmediği için Almanya, İngiltere ve Çekya'ya mail attım; hepsi de " Aktifleştirilemeyeceği" cevabını verdi. Hala da mantıklı gelmiyor ama şimdilik kabullendim durumu mecburen. Siz hangi serviste yaptırdınız bu işlemi? Hangi Doğuş Oto?

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canerergoz;640271
Merhabalar; ben zamanında Doğuş Oto Maslak'a da gittim ama sonuç değişmedi. Araç farkı söz konusu olabilir. Benim aracım 1.6 Dizel 6.5" Swing ekranlı 2017 Ağustos üretimli. İstanbul'da 3 farklı serviste denedik ama olmadı. Bu sorunu çözememeleri bana hiç mantıklı gelmediği için Almanya, İngiltere ve Çekya'ya mail attım; hepsi de " Aktifleştirilemeyeceği" cevabını verdi. Hala da mantıklı gelmiyor ama şimdilik kabullendim durumu mecburen. Siz hangi serviste yaptırdınız bu işlemi? Hangi Doğuş Oto?

Doğuş haramiderede yaptırdım 2018 1.4 125 aktive araç

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafa Başkurt;640303
Doğuş haramiderede yaptırdım 2018 1.4 125 aktive araç

Size zahmet araç ekranında smartlink açıkken birkaç foto atar mısınız? Servistekiler inanmıyor bir türlü, merkez ile konuştuk diyor, yapanlar da dışarda yapmıştır diyorlar :(

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Omar;640344
Size zahmet araç ekranında smartlink açıkken birkaç foto atar mısınız? Servistekiler inanmıyor bir türlü, merkez ile konuştuk diyor, yapanlar da dışarda yapmıştır diyorlar :(

Tabi atarım. Dışarda mı yaptırmışlar diyor. Dışarda yapılıyor mu bilmiyorum ama ender ekektronik maltepe yapabilir belki. Tel et sor istersen 600-700 vermemiş olursun
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2018, 17:27:59 Gönderen: Mustafa Başkurt »

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafa Başkurt;640380
Tabi atarım. Dışarda mı yaptırmışlar diyor. Dışarda yapılıyor mu bilmiyorum ama ender ekektronik maltepe yapabilir çok çok uyguna bir tel et sor istersen 600-700 vermemiş olursun

Hocam az önce yaptırdığın servisi aradım ama onlar da diyor yapılamaz diye en son servis danışmanı trolleniyorsunuz dedi :) sana zahmet video da atarsan çok memnun olurum

Çevrimdışı Omar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bunca zaman bekledim ama süperb acitive modeline smartlink yüklenmiş halini iki arkadaştan resim istedim ama maalesef cevap yok, lütfen bir iddia ortaya atarken biraz düşünün, insanların zamanı kıymetli. Skoda servislerini seferber ettim bizzat konuştum genel merkez ile ama böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirtiler tabi akşama kadar Skoda Mersin’de beklemem de cabası. Kısacası eğer böyle bir şey yok da - olmadığı ispatlandı-  buna rağmen var deyip insanın zamanını çalanlara hakkımı helal etmiyorum!

Çevrimdışı YILDIRIM2020

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Active donanım ekran değiştim.

Ürün Açıklaması
SKODA SÜPERB 10.2 İNÇ ANDROİD NEV ORJİNAL UYUMLU

ANDROİD 5.1.1 SİSTEM

İNTEL ATOM 4X1.8GHZ 64 BİT İŞLEMCİ MARSHMALLOW

CORTEX A9.1.8 Ghz ÇİFT ÇEKİRDEK İŞLEMCİ

SAMSUNG DDR3 1 Gb RAM

GOOGLE ÜZERİNDEN SESLİ ARAMA

TELEFONDAN EKRANA KLİP YADA FOTOĞRAF GÖNDEREBİLME MİROR LİNK

TELEFONUNUZDA Kİ İNTERNET İLE BAĞLANABİLME TAŞINABİLİR WİFİ ÖZELLİĞİ

HIGH DEFINITION 1080 P FULL HD AMOLED EKRAN

16:9 HASSAS ÜSTÜN HIZLI DOKUNMATİK EKRAN

EKRAN ARKA PLANI DEĞİŞTİREBİLME

ARAÇ LOGO İLE AÇILIM LOGO DEĞİŞTİREBİLME

HIZLI KONUMLAMA YAPABİLEN NAVİGASYON

BLUETOOTH ÜZERİNDEN GÖRÜŞME YAPABİLME REHBER AKTARIMI

2.0 USB VE SD KART ÜZERİNDEN HIZLI VİDEO, MÜZİK VE FOTOĞRAF OYNATMA

SÜPER HIZLI USB  ÜZERİNDEN  VİDEO, MÜZİK VE FOTOĞRAF OYNATMA

4×50 WATT STEREO YÜKSEK SES ÇIKIŞI ve EQUALIZER

EK MONİTÖR veya KAFALIK VİDEO ÇIKIŞI

VİDEO- SES AUX GİRİŞİ

YÜKSEK HASSASİYETLİ RADYO ALICISI RDS DESTEĞİ

DAHİLİ TV TUNER İLE KARASAL YAYIN TV DESTEĞİ

ARACINIZ İLE BİREBİR TUŞ RENGİ

DİREKSİYON KUMANDA UYUMU

HIZLI GEÇİŞ SAĞLAYAN GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

2 ÖN 2 ARKA 1 SUBWOOFER 5 KANAL AMFİ ÇIKIŞI

ARAÇ BİLGİLERİNİ ARAÇ DESTEKLER İSE EKRANDAN GÖRÜNTÜLEME
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2018, 04:58:49 Gönderen: YILDIRIM2020 »

Çevrimdışı Kkamsiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Memnunmusunuz acaba araç verileri tüketim ayarlar vs. nasıl acaba

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umutaktas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canerergoz;640271

Merhaba canerergoz,
Yukarıda bahsettiğiniz soruna bir çözüm bulabildiniz mi? Bende 2015 Octavia 1.6 dizel var. Bahsettiğiniz ekran ve kodun girilecek bir alanının olmaması durumu ben de mevcut.

Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı canerergoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim için çözümü yok maalesef ama sizin durumunuz farklı olabilir. Kodun girileceği menü ekranı, servis bağlantısıyla görülebileceği için sizin servise gitmeden bunu öğrenme şansınız yok. Bir de torpido içinde ünitesi bulunan modellerde bu işlem yapılabiliyormuş. Umarım sizin olur.