škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

prestige ve style paket hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar,
Bu hafta araştırmalarımdan sonra kısmetse ikinci el 2017 superb 1.6 dizel araç alacağım. Yalnız prestige paketle style paket arasında gidip gelmekteyim. arada bir 15-20 bin lira fark var. Sizce değer mi? style alsam keşke prestige alsaydım dedirtecek bir fark var mıdır?
Birde son olarak yol sesiyle alakalı çok fazla yorum var. Dedikleri kadar çok mu? teşekkürler.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
style ile prestij arasındaki 'bariz farklar':
1. elekktrikli bagaj
2. 4 koltuk ısıtma ve deri
3. ambians aydınlatma
bana göre geri kalan 3-4 özellik daha çok da önemli değil. gerisini siz düşünün.

yol sesine gelirsek passat formuna bakın orada daha çok şikayetçiler sesten. test videolarında superb in passat tan daha az yol sesi aldığı test edilmiştir.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana göre en bariz fark ambiyans aydınlatma ve olmazsa olmaz

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle çok teşekkür ederim.
Benimde kafamı karıştıran anahtarsız çalıştırma ve elektrikli bagaj kapağı. Önce ki aracım subaru forester 2.0 D sport modeldi bu özellikler bulunuyordu ve pratikte birçok faydasını gördüm.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
18inc jant
İç Ambians Aydınlatma
4 koltuk ısıtma ve deri
Elektrikli Bagaj
Anahtarsız Çalıştırma ve Anahtarsız Giriş
Geri Görüş kamerası
Aklıma gelip iletebileceklerim bunlar. İmkanınız varsa bence prestige alın.
Fiyat farkına değer mi den ziyade pahalı olsada fiyat olarak satarken de aynı şekilde pahalı satarsınız. Nihai karar sizindir.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Style donanıma ek 18 jant ve arka konfor paketine sahip bir kullanıcı olarak prestige donanımda olan ve benim aracımda olmayan 3 özelliği aradım diyebilirim. Diğer özellikler çok da mühim gelmiyor bana. Ambiyans aydınlatma, anahtarsız giriş-çalıştırma ve koltuk ısıtma olsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Fakat 20 bin bu özellikler için verilir mi? Bence değmez ama tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aradaki farklara arka cam sileceği ile dsg kontrollü direksiyonu da eklemek gerek. ben olsam farkı 15 bin seviyelerine kadar çeker prestij alırdım. araç büyük, kamera şart. arabayı gösteren, hava katan deri döşeme ile ambiyans aydınlatma. 17 inç bence bu araç için biraz küçük kalıyor. diğer farklarda konfora yönelik. bütçe sıkıntısı yoksa kesinlikle prestij. ama bütçe sınırlıysa style al geç, neticede style bile dopdolu bir araç, pişman etmez seni.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Style + ambians aydınlatma kullanıyorum . İzmirde yaşıyorum koltuk ısıtmalara ihtiyaç duymadım hiç ama soğuk yerde yaşayanlar için kesinlikle olmalı . Anahtarsız giriş ve çalıştırmaya alışan biri anahtara dönmek istemez bence . Eğer alçak otoparkınız varsa elektrikli  bagaj olmalı . 18 - 19 “ jant aracı bambaşka yapıyor ancak lastikleri biraz daha pahalı . İstanbul için sizi zorlamayacaksa kesinlikle prestij alın

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kamera sonradan takılabiliyor. Koltuk ısıtma çok önemliyse ısıtmalı minder alınabilir. Bence 20.000 TL çok büyük bir fark, değmez.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol sesi i,çin şunu diyebilirim tsi act kullanıyorum. Rüzgar sesi yok arabada, motor sesi de. Tek duyduğunuz yol sesi kalıyor. O da olmasa kütüphane denilecek kadar sessiz olacak araç.
2015te comfortline passat diye yola çıkıp prestij superb aldım. iyiki de almışım diyorum.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2017, 10:09:09 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Verdiğiniz bilgi ve görüşlerinizden dolayı sağolun.
Prestige lere iyice yoğunlaştım,  yazınca bir 10 kalem fark var arada kimine değer kimine değmez. Passat bende bir ara düşündüm ama highline lar gerçekten güzel ama fiyatları ortada. Comfortline ise iç tasarım çok eski ve göze hoş gelmiyor.

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben 2 ay önce sıfır style aldım 1,6 tdi manuel vites, çok da memnunum, hele ki forumda ve internet sayfalarında okuduğum dsg arızalarından sonra iyi ki manuel vites almışım diyorum. Prestig paket almayı istedim özellikle koltuk ısıtma özelliği için ancak arada 25.000 TL fiyat oynuyordu.
 Diğer arkadaşlarında dediği gibi konu daha çok bütçe ile alakalı.

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese hayırlı günler,
Style paket düşük km 2017 almaya karar verdim çünkü prestige ile arasında 2. Elde bile 20 Tl fark var. Style pakette epey dolu paket otomatik koltuklar, led farlar vs birde sunrouflu gayet hoş ve yeterli duruyor. Tek kafama takılan 2017lerde yeni multimedya ekranı son gelenlerde full dokunmatik. Diğer 8' bolere ekrandan bir artısı var mıdır acaba ?