škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Marşpiyel tamiri

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar önümdki tırın kaldırım taşını söküp yola fırşatması sebebiyle sağ marşbiyli sürttüm en orjinal seçenek nevolur ankara için yardım lütfen?:uuu::uuu::uuu:

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çekiçlenip boyanacak mecbur. vakumla çekilmiyor marpşiyeller

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hiç iyi demediniz çok canımı sıkıyo teknolojinin biraz daha gelişmesini beklerim o zaman neden birleşik yapmışlar ki bazı arabalarda ayrı

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Walla aynı sıkıntı bendede vardı gözüme batıyordu sürekli boyattım rahatladım [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekotass;629005
Hiç iyi demediniz çok canımı sıkıyo teknolojinin biraz daha gelişmesini beklerim o zaman neden birleşik yapmışlar ki bazı arabalarda ayrı

üzgünüm ama daha çok beklersiniz :) gerçi bir çaresi daha var oraya plastik yada fiber marpşiyel takabilirsiniz

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
marşpiyel boyası mühim değil, satarken aracınızın değerini düşürmez. zaten tırtıklı yerin boyası diğer kaporta parçalarından daha incedir.

Çevrimdışı Dahrendorf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yetkili servisinde yaptırmakla sanayide yaptırmak arasında uçurum farkı var mı? ben de bugün park ederken sürttüm.can sıktı. bir müddet durmasının zararı var mıdır yoksa yakın zamanda yaptırmak daha mı iyidir?

octavia aracı altına yazmışım. aracım fabia. mesaj silinebilir.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2018, 10:42:31 Gönderen: Dahrendorf »

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Expertiz arkadaşım marşpiyel boyasının değer kaybına girdiğini söyledi o yüzden boyarken ıkı kere düşünün. Ayrıca matşpiyel içi boş bir ddirek gibi çekiçlenip boyanacak başka yolu yok kötü duruyor

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben size güzel bir haber vereyim. Marşpiyerin alt tarafında 3veyq 4 tane su tahliye yerleri var. Plastik bir kapak var tam direğin dibinde. Yapacak usta bu kapakların olduğu yerden ezik olan bölgenin arkasına ulaşabilir. Boyasız düzelir. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Serdar06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konuyu hortlatacam galiba ama arkadaşın dediği su tahliye kanalları çok mantıklı bendeki göçük sadece pütürlü olan yerde ankarada yım bu işi layıkıyla kime veya nerede yaptırabiliriz

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de vardı, Autoking mini onarım kapsamında aldırıp, üzerine de biraz daha para vererek hallettim. eskisi gibi yaptılar. Marjpiyele boya kontrolü yapılmadığı için boyatmakta bir sakınca yoktur. Boya kontrolü yapılmayan bölge aracın değerini neden düşürsün? Değer düşüklüğü olmadığı gibi serviste yapılmadığı için tramer kaydı da oluşturmadı.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu gibi işlerde en guzeli kasko bitimine az kala mini onarım varsa kaskoyu bozdurmadan miniden halletmek. Bir arkadaşımız bahsetmiş zaten bende yapmıstım marşpielde ufak bir sey ve tampondakı bikaç birşeyi...

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;645695
Aynı sorun bende de vardı, Autoking mini onarım kapsamında aldırıp, üzerine de biraz daha para vererek hallettim. eskisi gibi yaptılar. Marjpiyele boya kontrolü yapılmadığı için boyatmakta bir sakınca yoktur. Boya kontrolü yapılmayan bölge aracın değerini neden düşürsün? Değer düşüklüğü olmadığı gibi serviste yapılmadığı için tramer kaydı da oluşturmadı.

mini onarım girdiyse tramerde çıkar belki meblağ yazmaz . Serviste para verip yaptırırsanız çıkmaz sadece servis kaydında olur du.

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;645706
https://www.youtube.com/watch?v=_MV9bfszhFs

https://www.youtube.com/watch?v=9o4QNgpHt1s

aracına yapılacak tek işlem işte bunların aynısı. Başkaca bir çare yok. Geçmiş olsun.

normalde keserek mi yapıyorlar?