škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid far önerileri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;629734
Gerçekten mükemmel, yurtdışından getiren biri vardı 4bin lira istiyor takımına :)

4 bin değilde 3 binlere filan düştüğünde ben alırım şahsen.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
işte alacağımız Farlar burada arkadaşlar.
https://www.drive2.ru/l/480093507004924761/
Yorumlarda biri sormuş. 32K-35K Ruble arası cevabını almış. Yani 2000-2500 TL ediyor. Bence takım için bu fiyata alınır.

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;629757
işte alacağımız Farlar burada arkadaşlar.
https://www.drive2.ru/l/480093507004924761/
Yorumlarda biri sormuş. 32K-35K Ruble arası cevabını almış. Yani 2000-2500 TL ediyor. Bence takım için bu fiyata alınır.

Linki incledim, arka farlarda baya şık :) 2000-2500₺ civarı alınabiliyorsa mantıklı olur ama getirtmek biraz sıkıntı sanırım

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;629759
Linki incledim, arka farlarda baya şık :) 2000-2500₺ civarı alınabiliyorsa mantıklı olur ama getirtmek biraz sıkıntı sanırım

Bu sitede de 30K Ruble diyor. Yani 1950 TL. Ancak nasıl getirtebiliriz bilmiyorum. Rusyaya işi olanlardan birisi getirebilirse büyük sevap işlemiş olur :)https://www.avito.ru/moskva/zapchasti_i_aksessuary/fary_ksenon_skoda_rapid_885101266

Farların arkasında Made in Romania yazıyor. Bu durumda Romanyadan da daha ucuza temin edilebilir sanırım.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 14:18:00 Gönderen: khalil »

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;629760
Bu sitede de 30K Ruble diyor. Yani 1950 TL. Ancak nasıl getirtebiliriz bilmiyorum. Rusyaya işi olanlardan birisi getirebilirse büyük sevap işlemiş olur :)https://www.avito.ru/moskva/zapchasti_i_aksessuary/fary_ksenon_skoda_rapid_885101266

Farların arkasında Made in Romania yazıyor. Bu durumda Romanyadan da daha ucuza temin edilebilir sanırım.

Yurtdışı bağlatısı olan arkadaşlar ya da oradan kargo aracılığıyla alınabilir

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;629760

Farlar güzel bende begendım

Rusyaya zevkle gider getırırım ordakı sizin için her turlu zorluğa göğüs gererim ama hanım oraya göndermez [emoji12][emoji12]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ömer köseoğlu;629671
Merhaba arkadaşlar,

Bende 2017 rapid spaceback sahibiyim led Xenon taktırdım öncesinde servise danıştım sorun yok dediler bende taktırdım. İnwells marka çok memnunum sis ve kısalara taktık fakat uzunlara led sığmadı photon marka denedik yine sığmadı bilginiz olsun.

Hocam H7 mi taktınız

Çevrimdışı ömer köseoğlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;629673
Hangi tip led xenon taktınız, kısalar ve sislere sığıyor uzunlara sığmıyor sanırım dediğinize göre

Yeni tip ledlerden taktırdım. Fakat öğrenmek lazım uzunlara takan arkadaşlrda varmış.

Alıntı yapılan: khalil;629690
Xenonlar mercekli mi oldu sizin? Foto veya video paylaşır mısınız? Nasıl olduğunu merak ettik.

Hayır mercekli olmadı çok basit bir takılışı var. Normal ampul takar gibi 5 dk da takılıyor cok kolay.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 08:50:07 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Rapid’in kısa ve uzunlarına led xenon montajını bitirdim. Uzunlar baya uğraştırdı, kısalar inwells h7 led xenon, kısalar philips h7 X-treme ultinon led xenon taktım. İnwellsler kısalara tam oturuyor. Uzunlarda arka far plastiği sokete açılı olduğundan, ampül üzerinde modifikasyon yaptım. Farda herhangi bir genleştirme kesme biçme yapılmadı, ampül üzerinde ledle fanın birleştiği kısımda kısaltma yaptım ve direk oturtum. Akşamda performansını tam olarak videoya alıcam.

Kısaların farda duruşu:

Uzunların farda duruşu:

Bu işlemler 2017 gündüz farlı modeller içindir.

Çevrimdışı T.Altunbas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;630772
Rapid’in kısa ve uzunlarına led xenon montajını bitirdim. Uzunlar baya uğraştırdı, kısalar inwells h7 led xenon, kısalar philips h7 X-treme ultinon led xenon taktım. İnwellsler kısalara tam oturuyor. Uzunlarda arka far plastiği sokete açılı olduğundan, ampül üzerinde modifikasyon yaptım. Farda herhangi bir genleştirme kesme biçme yapılmadı, ampül üzerinde ledle fanın birleştiği kısımda kısaltma yaptım ve direk oturtum. Akşamda performansını tam olarak videoya alıcam.

Kısaların farda duruşu:

Uzunların farda duruşu:

Bu işlemler 2017 gündüz farlı modeller içindir.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ben de 2014 1.6 Tdi aracımın kısa farları için inwells led almak istiyorum ama farın arkasında el girecek mesefe çok kısıtlı. Farı sökerek mi taktınız siz?

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Farı sökmedim, ellerim biraz çizildi ama yapcak bişey yok değdi [emoji4]

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnwells led xenon hem uzun için hem kısa için kullanılabilir

Ben şimdilik uzun far montajını yaptım kısa içinde sipariş vereceğim performansı güzel

2017 spaceback [emoji4] < bu gülücük sana [MENTION=16282]tpnrck[/MENTION]

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;630958

Ben şimdilik uzun far montajını yaptım kısa içinde sipariş vereceğim performansı güzel

2017 spaceback [emoji4] < bu gülücük sana  [MENTION=16282]tpnrck[/MENTION]

Abi valla nasıl başardığını çözemesemde evet inwellsde uzunlara oturuyormuş [emoji4][emoji16]

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;630959
Alıntı yapılan: erensaat;630958

2017 spaceback [emoji4] < bu gülücük sana  [MENTION=16282]tpnrck[/MENTION]

Abi valla nasıl başardığını çözemesemde evet inwellsde uzunlara oturuyormuş [emoji4][emoji16]

Kardesım benim yanyana geldiğimiz de sana anlatacağım

Çevrimdışı Raci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu da 2014 2015   1.nesil rapidlerde gündüz ledi olarak örnek olsun