škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Yeti 1.6 TDI DSG Ambition Ay beyazı metalik

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3 yıldan fazla süren beraberliğimizde çok severek ve keyifle kullandığım 24.000 km aracımı SüperB'e terfi etmeyi düşündüğümden satıyorum. Aracım sıfır hata içi dışı sıfır gibidir.

Fiyat: 95.000 TL Forum üyelerine bir indirim söz konusu olacaktır.

Zafer Kesenler İletişim: 0536 765 95 79

Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-2014-1.6-tdi-yeti-hatasiz-boyasiz-sifir-ayarinda-509621581/detay/
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2017, 12:09:31 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın satışı günceldir önlere 2 adet 2017 üretimi Bridgestone Turanza T001 yeni lastik alınmıştır malum siteden ilanın süresi dolmuş ve yayından kalkmıştır.

Yeni konu açmadan bu konuda belirtmek istedim bir adet sıfır km hiç yere değmemiş Yeti aracımın orijinal stepnesi boşa çıkmıştır (Continental Premium Contact 195/60/16 2014 üretimi sıfır lastik ) 100 tl ihtiyacı olan değerlendirebilir kargo vs alıcıya aittir.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;633212
Aracın satışı günceldir önlere 2 adet 2017 üretimi Bridgestone Turanza T001 yeni lastik alınmıştır malum siteden ilanın süresi dolmuş ve yayından kalkmıştır.

Yeni konu açmadan bu konuda belirtmek istedim bir adet sıfır km hiç yere değmemiş Yeti aracımın orijinal stepnesi boşa çıkmıştır (Continental Premium Contact 195/60/16 2014 üretimi sıfır lastik ) 100 tl ihtiyacı olan değerlendirebilir kargo vs alıcıya aittir.

Zafer bey,
Sattınız mı aracı ?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=64]MURATE[/MENTION] Araç duruyor satışı günceldir

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel... Araç şu an 30 bin km ve yeni fiyat 110 bin tl dir.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2018, 18:20:57 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zafer Bey aracinizin 1 senedir satilmamasinin sebebi sizce ne olabilir. Yeti sahibi olarak merak ettim doğrusu. Piyasasi bukadar mi kötü

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;645099
Zafer Bey aracinizin 1 senedir satilmamasinin sebebi sizce ne olabilir. Yeti sahibi olarak merak ettim doğrusu. Piyasasi bukadar mi kötü

Araç keyfe keder satılık ve sürekli satışta değildi istediğim fiyat verilmediği sürece de aracımı vermem istediğim fiyata yakın tutarlar verildi ama vermedim. :D:D:D Bu arada bugün ciddi anlamda arayanlar oldu araç her an istediğim fiyata satılabilir piyasası kötü değil sorun bende :D:D:D

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;645149
Araç keyfe keder satılık ve sürekli satışta değildi istediğim fiyat verilmediği sürece de aracımı vermem istediğim fiyata yakın tutarlar verildi ama vermedim. :D:D:D Bu arada bugün ciddi anlamda arayanlar oldu araç her an istediğim fiyata satılabilir piyasası kötü değil sorun bende :D:D:D

Hayırlı satışlar :)