škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Superb Yan ağna inme sorunu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncer97

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 ekim ayı çıkışlı active paket superb sahibiyim.Gizli özellikleri açtırdım.Özel olarak geri vitese takınca aynasında asagi inmesini istedigimi belirttim ama aracimin o özelliği desteklemediğini söylediler active paketlerde o özellik yok mu yoksa orda o kod yok muydu?

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncer97;630779
2016 ekim ayı çıkışlı active paket superb sahibiyim.Gizli özellikleri açtırdım.Özel olarak geri vitese takınca aynasında asagi inmesini istedigimi belirttim ama aracimin o özelliği desteklemediğini söylediler active paketlerde o özellik yok mu yoksa orda o kod yok muydu?
Hafızalı aynayi elektrikli hafizali koltuk olan araçlarda koltuk hafizasina kodluyorlar. Yani aracinizda hafizali koltuk olmali kullanabilmeniz için

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncer97

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;630780
Hafızalı aynayi elektrikli hafizali koltuk olan araçlarda koltuk hafizasina kodluyorlar. Yani aracinizda hafizali koltuk olmali kullanabilmeniz için

Teşekkürler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;630780

Benim Yeti Active donanım ve hafızalı koltuk olmadığı halde geri viteste sağ ayna vag-com la ayarlayınca çalıştı.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;630793
Benim Yeti Active donanım ve hafızalı koltuk olmadığı halde geri viteste sağ ayna vag-com la ayarlayınca çalıştı.

Benim önceki passat comfort aracıma ist ender de yaptırmak istemiştim ama bana yazdığım gibi cvp. verilmişti. o dönem forumlarda da yazdığım gibiydi durum. Sizinki oluyor ise arkadaşın aracı da olur o halde.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle olur diyemiyorum, aslında benimki de olmaması gerekiyordu ama oldu.;)

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Olmaya oluyor ama bir müddet sonra eski yerine gelmesi gereken ayna gelmiyor. Asagiyi göstermeye devam ediyor. Hafızası yok. Hafızalı koltuklarla gelen bir özellik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir önceki aracım 2017 active paketti.
özellikleri açtırdığımda sağ aynanın asağıya dönmeside açılmıştı.
sattığım güne kadar hiç sıkıntı olmadan kullanmıştım.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hazir ayna konusu acilmisken bende birsey sorayim. Benim yetide sol aynayi ayarlarken sagdakide hareket ediyor. Sadece solu ayarlayamiyorum. Tekrar saga alip onuda ayarlamam gerekiyor. Servis normal demisti. Sizin araclarda da oylemi?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takrep;630812
Olmaya oluyor ama bir müddet sonra eski yerine gelmesi gereken ayna gelmiyor. Asagiyi göstermeye devam ediyor. ...

Ayna kumanda kolu (joystiği) nin R (sağ ayna) konumunda olduğuna emin misiniz?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;630869
Hazir ayna konusu acilmisken bende birsey sorayim. Benim yetide sol aynayi ayarlarken sagdakide hareket ediyor. Sadece solu ayarlayamiyorum. Tekrar saga alip onuda ayarlamam gerekiyor. Servis normal demisti. Sizin araclarda da oylemi?

Bahsettiğiniz duruma ayna sekranizasyonu deniyor. Vag-com ile açılıp kapanabiliyor. Bende yok fakat maksi-dot ekranda ve bolere gibi ekranlarda seçeneği var diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayna senkronizasyonu ayarlardan kapatılabiliyor Superb Comfort aracımda. Standart gelen bir özellik.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: Ercan87;630869
... Benim yetide sol aynayi ayarlarken sagdakide hareket ediyor. Sadece solu ayarlayamiyorum. Tekrar saga alip onuda ayarlamam gerekiyor. Servis normal demisti. Sizin araclarda da oylemi?

Sol ve sağ aynalar, birlikte hareket etmeye ayarlanmışlar, bu nedenle, sadece tekini ayarlayamıyorsunuz.

maksidot ekran üzerinden,

Ayarlar > Konfor > Ayna Ayarı

seçimi ile, ayna senkronunu iptal ederseniz, düzelir.

Çevrimdışı tuncer97

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;630868
bir önceki aracım 2017 active paketti.
özellikleri açtırdığımda sağ aynanın asağıya dönmeside açılmıştı.
sattığım güne kadar hiç sıkıntı olmadan kullanmıştım.

Peki dokunmatik ekrandan ayna ayari seçeneği çıkıyor muydu açık mi değil mi nasıl anlayacağım ayrıca R de olması gerekiyor falan deniyor kısaca bunları bi özet gecer misin sana zahmet