škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapid vernik dökulme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim de 2016 model sifir aracimin kaputunda amblemin tam yaninda 5cm capinda bir vernik atma var. 3 4 aydir duruyor ama buyumuyor takip ediyorum. ben bunun ilerlemesini durdurmak icin ne yapabilirim kaput koruma film tarzi seylsr var mi bunun icin.

ve servis bana para teklif ederse ki ediyormus. ne kadar paraya tav olsam zararimi kapatirim.

Çevrimdışı Fatih1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar benim de bugün dikkatimi çekti amblemin sağ tarafı soyulmuş gibi. Ön kaputun başka yerinde de 1 lira büyüklüğünde bir daha var. Servise müracaat ettiniz mi edecek misiniz?

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şuı an işim dolayısıyla fırsat bulup gidemedim ama kesin gideceğim en yakın zamanda...siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın boya ile ilgili kronik bir sorunu olduğu açık. Benim aracım Denim mavisi, şu ana dek herhangi bir vernik atması olmadı ancak minicik bir taş çarpmasında bile boya hemen beklenenin üzerinde zarar görüyor.

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Vernik atmasından kastınız aşağıdaki linkte konusu oılan durum mudur acaba? İlk yorumda bir fotoğraf var bakabilirsiniz.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=38719

Çevrimdışı Fatih1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stigmata;633170
Vernik atmasından kastınız aşağıdaki linkte konusu oılan durum mudur acaba? İlk yorumda bir fotoğraf var bakabilirsiniz.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=38719

Aynen hocam benim ki ön logonun yanında ve sanırım gittikçe büyüyor. Cumartesi günü servise gideceğim. Umarım saçma çözümler sunmazlar.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son durumum hakkında yazayım. İlk önce kapuutta ardından ön çamurlukta vernik atma problemlerin oldu. Bir yıl arayla. Kapuutta atma olduğunda bir bakım ve 1000 tl yi kabul etmiştim. Çamurlukta da atma olunca 1 bakım hediye teklif ettiler. Kabul etmedim tüketici mahkemesine başvurdum. İlk duruşmadan sonra bilirkişi atandı. Bilirkişi taş vurmasındandır faalan gibi şeyler geveledi. Eğer bilirkişi  raporu taraflı şekilde kullanıcı hatası vs şeklinde ise yeni bilirkişi isteyeceğim. Aracın kaputundaki vernik atan yer artık boya dökülmesine hatta paslanmaya dönüştü. 3 yıl boya garantisi verdikleri araba 2 yılda paslandı. Almam aldırmam artık.