škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bagaj kilidi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oobekkoo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selam. avm vs. kapalı otoparka girerken güvenlik görevlisi bagaj kilitli olduğu için bagajı açamıyor. ben de her seferinde sürücü kapısını açarak merkezi kilitin açılmasını sağlıyorum. kontak açık ve dört kapı kapalıyken bagaj kilidini açık tutabiliyor muyuz?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orta konsoldaki kilit açma tuşuna basarak açabilirsiniz. sonrasında araç 15km hıza ulaştığında tüm kapılar ve bagaj otomatik olarak kilitlenecektir.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oobekkoo;631550
herkese selam. avm vs. kapalı otoparka girerken güvenlik görevlisi bagaj kilitli olduğu için bagajı açamıyor. ben de her seferinde sürücü kapısını açarak merkezi kilitin açılmasını sağlıyorum. kontak açık ve dört kapı kapalıyken bagaj kilidini açık tutabiliyor muyuz?

İlk zamanlar bende bu konuda zorluk yaşamıştım.:)Orta konsoldaki kilit düğmesine basınca kilitler açılıyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oobekkoo;631550

Aynı durumu bende yaşıyorum devamlı sürücü kapısını açıyorum,

ortadaki kilit tuşunu da denemedim hiç :(

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;631562
Aynı durumu bende yaşıyorum devamlı sürücü kapısını açıyorum,

ortadaki kilit tuşunu da denemedim hiç :(

hocam sen emektarlardansın bilmen lazımdı :)

Çevrimdışı oobekkoo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;631560
İlk zamanlar bende bu konuda zorluk yaşamıştım.:)Orta konsoldaki kilit düğmesine basınca kilitler açılıyor.

ben hep o tuşu sadece kilitlemeye yarıyor diye düşünmüştüm[emoji85] teşekkür ederim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;631567
hocam sen emektarlardansın bilmen lazımdı :)

ilk zamanlar bir kez denemiştim olmamıştı demekki tuşa tam basamadım :D hatta hatun da dalga geçmişti benle; ne biçim araba almışsın kilit bile açılmıyor diye :mad:

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende merak ediyordum. Öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömeravni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Icerden bagajı acmak ıcın kac defa dugmeye basmak lazım tam durup ole mı basmak lazım

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir kere basmak yeterli oluyor. hemen hemen tam durmuş olmanız gerekiyor durmaya yakın bastığımda bazen açmadığı oluyor. [MENTION=15470]Ömeravni[/MENTION]

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bolero ekrandan merkezi kiliti kapatabilirsiniz. Bazı acil durumlarda vs. sıkıntı yaratabilir.:polis:

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömeravni;644369
Icerden bagajı acmak ıcın kac defa dugmeye basmak lazım tam durup ole mı basmak lazım
Tek tık ile açılıyor ama durmadan yavaşladığında bastığımda açılmadığı olmuştu belli bi hız limiti var sanırom ya tam durduktan yada durmaya en yakın olduğu anda basınca bi sorun çıkmıyor açılmasında

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Tam durmadan açma düğmesine basarsam eğer maalesef kilit açmıyor. Durduktan sonra bastığımda şimdiye kadar hiç problem olmadı

Hanifi GÜNDÜZ - Škoda Fabia III 1.0 TSI 110 Hp 200 Nm DSG Style 2017