škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabama dokundurmuşlar

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabak geç kaldığım için işe arabayla geldim. Benden sonra gelen bir arkadaş geçmiş olsun ne zaman vurdun diye sordu. İlk önce şaka yaptığını düşündüm ama arabaya bakınca ön çamurlukta göçük var. Çok fazla birşey yok gibi ama sinir bozucu. Öğleden sonra Auto King'e gitmeyi düşünüyorum.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.

Bu sabah sınavdan çıktım, tam binecem ne göreyim, benimde aynaya sürtmüş biri, ayna kapalıyken ha.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizede geçmiş olsun . Can sıkıcı bir durum.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun arkadaşlar
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yok ya artık sıkmıyom canımı böle şeylere. Oluyor işte olmadan önce tam sürtecekken görsem canını sıkardım ama yapmış gitmiş, geri gelmez. Koy rahvan gitsin. Hallederiz abi bi ara. Sende öyle yap :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun ikinize de.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.

octaviaman

• Ziyaretçi
geçmiş olsun.Allah daha beterinden korusun.Hakan ayna kapatmak bazen daha da risk olabiliyor.Kapalı diye daha yakın geçiyorlar.Kaporta riski artıyor.Ayna açık olsun çizilen kırılan ayna koruması olsun.gerçi o da 175 TL ne yapsan sakat.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;63001
geçmiş olsun.Allah daha beterinden korusun.Hakan ayna kapatmak bazen daha da risk olabiliyor.Kapalı diye daha yakın geçiyorlar.Kaporta riski artıyor.Ayna açık olsun çizilen kırılan ayna koruması olsun.gerçi o da 175 TL ne yapsan sakat.

Yav ne yapsan ayrı dert be abi.

Bu seferde arabaların aralarından geçen yayamsılar, arabanın arkasından önüne doğru yürürken aynaya çarpıyor terse kanırtıyor. Çok kez buldum öle ayna terse açılmış şekilde.

Amaan kıran kırsın ne yapayım. Önüne geçemiyoruz böyle şeylerin.

Çevrimdışı sarp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun arkadaşlar, büyük şehirlerde ne yaparsan yap oluyor böyle şeyler, kapalı garajında olsa, bir alışveriş merkezine gidiyorsun, bazı zaman yol üstüne bırakıveriyoruz, eş dost ziyaretlerinde artık neresi olursa koyuyoruz aracımızı. trafikte gezen acemi şöförlerin sayısıda eskiye göre fazla olduğu düşünülürse bu tip can sıkıcı olaylarla daha cok karşılacak gibi görünüyoruz.

Tekrar geçmiş olsun arkadaşlar.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Auto King'e gittim. Düzeltilip boyanacak dediler.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun ikinizede.herkesin başına gelen durumlar bunlar.2 hafta önce veletin biri elindeki ufak tüpü  sağ kapıya  çarptı.ardından 1 hafta sonra pazar arabasını gene şağ kapılardan birine dokundurdu.oluyor işte

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun arkadaşlar auto king dışında başka yerlerinde fikrini al göstermekten bişey olmaz belki boyasız kurtarır
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun arkadaşlar, bilinçsiz bir toplum oldugumuzu her alanda gösteriyoruz malesef..Çarpıp giden zatlar eger insan olsalar telefon numaralarını bırakırlar.Herif çarpıyor hiç iplemiyor kaçıp gidiyor..Gerçekten sinir bozucu..

fabialife

• Ziyaretçi