škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Havuz paspas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,
İstanbul Anadolu yakasında alabileceğim 3D havuz paspas satan bir yer var mı? İnternetten aldım birtane kalitesi iyi gelmedi geri iade ettim. Alan kullanan varsa yardımınızı bekliyorum.

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodakemal;632049
Herkese merhaba,
İstanbul Anadolu yakasında alabileceğim 3D havuz paspas satan bir yer var mı? İnternetten aldım birtane kalitesi iyi gelmedi geri iade ettim. Alan kullanan varsa yardımınızı bekliyorum.

bence araçların iç kauçuk paspaslarını kesinlikle orjinal alın. halı ve bagaj havuzu önemli değil.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
n11 de var.179 lira 4d demiş özellikler kısmına.Çok methetmişler alanlar memnun.Servisten alınan kauçuk paspasın aynısı

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Ben L Locker mi neydi ondan almıştım ne çok süper ne kötü bir şey

Çevrimdışı skodakemal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: matmual;632054
bence araçların iç kauçuk paspaslarını kesinlikle orjinal alın. halı ve bagaj havuzu önemli değil.

Neden orjinal olmalı sizce ? Orjinallerin fiyatları nedir bilginiz var mı acaba ?

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende octavia aracıma 3D yazandan aldım internetten 129₺ ydi sanırım ama memnun değilim şekil aynı gibi ama asla tam oturmuyor ve sert malzeme saft üstünün zaten alakası yok bence görmeden almamak lazım ama şu 4D yazanları merak etmedim değil açıkcası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=16389]skodakemal[/MENTION]

Kartal Elif Tuning mağazasında, LLocker markalı havuz paspas ürünü satılıyor. İnternet üzerinden de sipariş vermek mümkün.

Orjinal paspasa göre, kenarlarının daha yüksek olması avantajlı. Ancak inceliği ve kauçuk kalitesi nedeniyle, kendim orijinal ürünü tercih etmiştim zamanında..

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 4d denen ürüne passatım için bakmıştım. Çok güzrel gözüküyordu. Ama markaya göre değişiyordur tabiki. Tabi en güzeli ürünü bizzat görüp elleyip almak. İnternette biraz yanıltma olabiliyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superbde kesinlikle orjinal alınmalı. fiyatları 250 civarı olması lazım. birkere araca birebir uyumlu ve kauçuklar çıtçıtlı olduğundan kayma vs de olmuyor. paranızla rezil olmayın boşuna. 50-100 liralık fark için o çirkin ve de işlevsiz şeylerle arabanın estetiğini bozmaya gerek yok.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şu an aksesuardan 30% indirim de var. bir sorun isterseniz orijinal paspasi.