škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

allah bi daha shell'in eline düşürmesin..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün akşam bi yere gitmem gerekti.benzin almak için yol üstündeki shelle girdim.girmez olaydım,personel bu kadar mı bilgisiz olur.'abi mazot mu,benzin mi diye sordu en başta.ses etmedim.benzini doldurdu.depo kapağını takarken anahtırımı kırdı.ee napcam ben şimdi dedim.evimin yakın olup olmadıgını sordu.ben yakın deyince abi bisiklet var.yedek anahtarını bisikletle alıver demesin mi cinlerim tepeme geldi.sonra orda çalışan bi elemanın arabası varmış,onunla eve geldim,yedek anahtarımı alıp doğru anahtarımı kıran pompacıya dedim bu anahtarın yenisinin ücretini vercen.abi olurmu öyle şey falan ayagı yaptı.yok dedim bi şekilde bu anahtarın parasını vercen.tmm abı sen anahtarın kopyasını cektır.yarın faturanla gel anahtar ücretini al.gece gece girmek ıstemıyordum az ılerde opet vardı.gitmedim bi dahamı shell içine tukureyım onların yakıtlarınn...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun , buyuk talihsizlik ama bi personelin yanlış davranışını firmaya genelleme , yarın dediklerini yapmazlarsa müşteri hizmetlerini ara .

berfin.meb

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun sayın demir_01.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2010, 00:03:32 Gönderen: berfin.meb »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
shell genelde çok denetimsiz bir dağıtımcı bence. geçmişte bende çok sorun yaşadm. artık shellden mümkün mertebe uzak duruyorum.

octaviaman

• Ziyaretçi
Gecmis olsun.sel piyasada ki en duzgun firmalardan biri aslinda.isin ucu denetimsizlige dayaniyor.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha öncedende paramın üstünü eksik vermişlerdi.zaten shellden aldığım yakıt po ya oranla daha az kmde bitiyor.istemeye istemeye gittim.bir daha uğramam.

Çevrimdışı sarp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun demir_01.

Ben yakıtımı genellikle shell'den alıyorum,(genellikle İzmir içinde aynı akaryakıt istasyonundan) gerek yakıt kalitesinden gerekse hizmetten gayet memnunum her yakıt aldığımda güler yüz gösterirler ön camı silerler, pompa da çalışanlardan bugüne kadar hiç anlattığınız şekilde bir olay yaşamadım, firmaların personel eğitimi konusunda daha duyarlı olmaları hizmet kalitesi ile doğru orantılı,.

Sorun giderildikten sonra bile bu olayı şikayet forumu doldurarak bildirmeniz faydalı olacaktır.

Firmalar büyüdükçe ağırlaşan sorumluluk yükünü taşıyabilen ancak eğitimli kalifiye elemanlardır.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarp;63162
Öncelikle geçmiş olsun demir_01.

Ben yakıtımı genellikle shell'den alıyorum,(genellikle İzmir içinde aynı akaryakıt istasyonundan) gerek yakıt kalitesinden gerekse hizmetten gayet memnunum her yakıt aldığımda güler yüz gösterirler ön camı silerler, pompa da çalışanlardan bugüne kadar hiç anlattığınız şekilde bir olay yaşamadım, firmaların personel eğitimi konusunda daha duyarlı olmaları hizmet kalitesi ile doğru orantılı,.

Sorun giderildikten sonra bile bu olayı şikayet forumu doldurarak bildirmeniz faydalı olacaktır.

Firmalar büyüdükçe ağırlaşan sorumluluk yükünü taşıyabilen ancak eğitimli kalifiye elemanlardır.

bende opetten çok sorun yaşadığım için uzun zamandır sheelden alırım yakıtı personelide yakıtındada sorun yaşamadım ilgin. bir olay geçmiş olsun ama bir personel yüzünden bütün firmayı kötülemeyin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle geçmiş olsun diyelim Allah beterinden saklasın.Arkadaşlarında dedikleri gibi genellemeler her zaman yanlıştır.orda ki adam yamuk yapmış olabilir ama heryerdekilerde aynı deildir.Ama hakkınızı aramanızı tamamen destekliyorum.Peşini bırakmamalısın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
shell en kral motorini satıyor (vpower GTL)

dolayısı ile dizel aracım olsa allah shell eline düşürsün diye dua ederdim :D

bireysel sıkıntıları marka ile bağdaştırmamak lazım diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2010, 11:26:23 Gönderen: AhmetH »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sürekli aynı yerden almak daha mantıklı bence:)

Maslak opette artık pompacıların hepsi tanıyo arabadan inince "ooo hemşerim gelmiş" felan hizmette hiç sorun yaratmıyolar memnunuz opetten :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeş, ben depoyu kendim açıyorum, izin verseler benzini de kendim koycam :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin kapağını kendim açar kendim kaparım :) Kapağı açınca tak diye aşağıya bırakıyorlar kaportaya çarpıyor sonra..

Geçmiş olsun, pompacı zararı karşılar umarım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI