škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 Facelift Görüntüleri Çıktı

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;633513
Dun 2018 fabia icin samsun skoda da fiyat sordum. 86k(metalik) fiyatdan cok fazla inilemiyor artik. 2017 model de yokmus artik. Bence bu fiyata taban yapmislardir artik.

İstanbul'da 2017 olan bayiler var ama bitmek üzere tabi,2018 modeller çok fahiş,bayi çalışanlarının dediğine göre 2018 modelde hiç bir farkta yokmuş.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;633545
İstanbul'da 2017 olan bayiler var ama bitmek üzere tabi,2018 modeller çok fahiş,bayi çalışanlarının dediğine göre 2018 modelde hiç bir farkta yokmuş.

2018 den kasit MY 2018 olanlar. Yani yeni kasa degil. 2017 ile hic farki yok aynen oyle.

Polo 100 bin e dayandi bana kalsa gelecek olan yeninkasa 90bin e yakin bir rakamdan baslar.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;633564
2018 den kasit MY 2018 olanlar. Yani yeni kasa degil. 2017 ile hic farki yok aynen oyle.

Polo 100 bin e dayandi bana kalsa gelecek olan yeninkasa 90bin e yakin bir rakamdan baslar.

Aynen zaten gördüm showroomda görünüm olarak fark yoktu,sordum hiç fark varmı diye?Yok aynısı sadece model yılı 2018 olması dediler fark ve fiyatı:D

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seat in suv u var 100K civarında :D  Hangisini alırsınız?

Yeni polo 1.0 TSI 95 PS DSG  95.600 tl
Yeni seat arona 1.0 TSI 115 PS DSG S&S 100.000 TL

https://binekarac.vw.com.tr/tr/models/polo.html
https://www.seat.com.tr/modeller/yeni-arona/arona.aspx

100 puanlık sınav sorusu :D
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 08:50:26 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633664
Seat in suv u var 100K civarında :D  Hangisini alırsınız?

Yeni polo 1.0 TSI 95 PS DSG  95.600 tl
Yeni seat arona 1.0 TSI 115 PS DSG S&S 100.000 TL

https://binekarac.vw.com.tr/tr/models/polo.html
https://www.seat.com.tr/modeller/yeni-arona/arona.aspx

100 puanlık sınav sorusu :D

İnanki eski Polo kadar dar içi. Hiçbir özelliği olmayan bir araç Arona. Tabiki fiyat farkı çok az ama atıyorum 90 barajına yakın bir Polo indirimli falan bulursan kesinlikle Arona dan daha kullanışlı ve aradaki fiyat farkına değer. Kol dayaması noksanlıgından tut manual klimaya kadar yine Seatin iğrenç donanımsal kalitesizliği kokuyor araç ve çok hafif olmasına rağmen yüksek olmasından ötürü aşırı güvensiz bir yol tutuşu mevcut. Aracı kullandım,  Style paket, bomboş hissi veriyor. Bizim 2016 Skoda fabialar Style donanımla bundan iyi.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sevemedim makyajlı halini. Farlar ve arka stoplar küçülmüş, hoşuma gitmedi hiç.

Ben açıkçası makyajda daha büyük şeyler beklemiştim.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka farların şekli şemali daha köşeli fena değil şimdikinden iyi ama önler fecaat. Ayrıca arkadaşın da dediği gibi bu bi makyaş değil kesinlikle ya

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye'ye ne zaman gelecek bu yeni fabia bilgisi olan var mı?
 Skodanın almanya,fransa sitelerine girdiğimde,artık yeni fabia gözüküyor,anladığım kadarıyla avrupada çıkmış.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;643386
Türkiye'ye ne zaman gelecek bu yeni fabia bilgisi olan var mı?
 Skodanın almanya,fransa sitelerine girdiğimde,artık yeni fabia gözüküyor,anladığım kadarıyla avrupada çıkmış.

mevcut ekonomik durumda seneye kalir bence. zaten eskisi artik uretilmeyeceginden direkt yeniler gelecek . ama eldeki stoklari da bitirmeleri gerekiyor. hatta 2-3 haftalik bir aralikta hic fabia olmayacaktir.