škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastikçi 4 lastik jantınıda çizmiş! ne yapmalıyım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet lastikçiye dedik dikkatli yap ama sonuç dört jantta çizik. Servisi aradım 9 binlira indirimle 6 bin dedi. Lastikçi affet Allah rızası için vs oje sürelim batarım zor durumdayım psikolojik sorunlarım var vs. Sizce ne yapmalıyım

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ogzylmz_;633201
cok mu cizik var resim atabilir misiniz

Valla dört jantıda çizmiş makinası çeşitli yerlerinde irili ufaklı çizikler.

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sırf bu yüzden kışlıklar için 16lık siyah sac jantlardan almak istiyorum. Üstündekiler 17. Hem 16 lastikler daha ucuz, jant da beleşe gelir.

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
9 bin tl çok uçuk bi rakam Konya Konmardan 3 ay önce piano black 4 jant 19” 1800 tl fiyat vermişlerdi. Ayrıca 20 ay önce bi kaza geçirdim sağ ön çamurluğum ve sağ 2 jant boyanıp çizik onarımı gördü toplam tramer 1600 tl tutmuştu bence diğer bayileri arayıp fiyat alın bi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1800 tane fiyatıdır. sanmam 4 jantı o paraya versinler hem de 19 inç.

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Jantları değiştirmeye gerek yok, jant yenileme işlemi ile 0 haline getirtebilirsiniz.

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;633450
1800 tane fiyatıdır. sanmam 4 jantı o paraya versinler hem de 19 inç.

Jant değişmeyecek zaten çizik onarımı ve orjinal boyayla tekrar fırınlanacak sıfır ilk halinden hiçbir farkı kalmıyor içiniz rahat olsun

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;633200
Yapabiliyorsan sopala geç. Başka bisey elden gelmez.

Dediğiniz gibi oldu, abi affet özür dilerim durumum kötü vs. vs. değişim ücretini vereyim vs. Artık bakarım boş vakit bulursam tamir için. Esasında kışlıklar içinde ayrı jant almak lazım görünen o yoksa bunlara kaldımı iş böyle oluyor

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Bence çizilenleri kışlık jant olarak kullanabilirsiniz. Geçenlerde Yüncüler otodan fiyat almıştım. 18’ jant zeniht model %30 indirim ile “3V0071498E 8Z8:   500 TL  (ADET FİYATI) %30 İNİDİRİM İLE  350 TL STOKLARIMIZDA YOK SİPARİŞ  İLE 20-30 GÜNE GELİR“ diye fiyat verdiler. Bence yazlık olabilir. Kolay gelsin.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;633624
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Bence çizilenleri kışlık jant olarak kullanabilirsiniz. Geçenlerde Yüncüler otodan fiyat almıştım. 18’ jant zeniht model %30 indirim ile “3V0071498E 8Z8:   500 TL  (ADET FİYATI) %30 İNİDİRİM İLE  350 TL STOKLARIMIZDA YOK SİPARİŞ  İLE 20-30 GÜNE GELİR“ diye fiyat verdiler. Bence yazlık olabilir. Kolay gelsin.

evet haklıymışsınız kod ile sordurdum sistemden 1400 tl dediler 4 tanesine, demekki bilmeden gidilse 6 binlira alacaklar. Servisten birşey alınacaksa burda konu açıp gitmek en mantıklısı.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle