škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gulf yağ reklamlı MINI Cooper clubman

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zamanında mini için bu yorumu yapmıştım şakayla karışık forum halkı taşa tutmuştu beni:D
Alıntı yapılan: berfin.meb;48823
Çok önyargılı bir düşünce dgn.
irfan yaşlanınca alabileceğını söylemiş. mygökhan daha sonra alabileceğini söylemiş. Her kesimden beğenen insan var. Genelleme yapamayız.
Ben nostaljik arabaları tercih ederim.

Alıntı yapılan: mustisahin;52758
minisi olan yok gibi, ama mini cooper hayranı olabilir, :huh:
bence canavar gibi araba, :ok: 70 li modellerine bile hastayım, lise yıllarında bir tanesinin cok pesinden kostum ama alamamıstım malesef,

satıs sıkıntısı olmamasından, ne kadar değerli bi araba oldugunu anlayabilirsin zaten:)

Alıntı yapılan: dgn;48816
:+1:minileri daha çok manken gibi tipi kuş gibi beyni olanlar alıyor:++:(sitede minisi olan yok demi:D)şaka bi yana bu minilerin hastası çok onun için satış sıkıntısı çekmiyorlar.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;63588
Her ne kadar imajından aynen sizlerin de belirttiği gibi nefret etsem de, test otoriteleri tarafından tartışılmaz bir yol tutuş ve yönlerdirme hassasiyeti üstünlüğüne sahip olduğu belirtilen bir araç...
Zaten bunun 1970' li yıllardaki modelleri de yol tutuş konusunda çok üstünlerdi ki Monte Carlo Rallisi' ni birinci bitirmiş araçlardır. Tekerleklerinin olabildiğince kasanın uçlarında olması yol tutuşu konusunda çıtayı yükseltmesini sağlıyor.
Ha o kadar parayı verir miyim? Başka otomobilim olsa ve param da çok olsa, sadece sürücü koltuğunu bırakıp tek başıma binip kafamı boşaltmak için alırım.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;63724
zamanında mini için bu yorumu yapmıştım şakayla karışık forum halkı taşa tutmuştu beni:D

Sayın dgn sizi taşa tutmuş gibi mi gözüktük. Böyle düşünmenize üzüldüm. :(
Sadece önyargılı düşünmemek gerektiğini belirtmek istemiştim.
Bir araba yüzünden kimsenin kalbinin kırılmasını istemem.
Eğer üzdüyse sizi sözlerimiz kendi adıma çok özür dilerim.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;63810
Sayın dgn sizi taşa tutmuş gibi mi gözüktük. Böyle düşünmenize üzüldüm. :(
Sadece önyargılı düşünmemek gerektiğini belirtmek istemiştim.
Bir araba yüzünden kimsenin kalbinin kırılmasını istemem.
Eğer üzdüyse sizi sözlerimiz kendi adıma çok özür dilerim.

estağfurullah özür dilemenize gerek yok.Ben taşa tuttular demek isterken yaptığım yorumun kendimce biraz ağır olduğunu düşündüm ve forumdan mini hastası ve sahiplerine genelleme yapmamak için öyle dedim:)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar her malın bir kör alıcısı vardır.

benim bir çok arkadaşım mini hastası her ne kadar bende sizler gibi düşünüyor olsamda sonuçta o araçta aradığı bir özelliği bulacak kişiler her zaman olacaktır. mesela karting aracı hissi demiştim. isteyen başka araç alıp modifiye etsin gibi bir yorum geldi. her ne kadar mantıklı gelsede hiç bir zaman sonradan yapılan orjinalin yerini tutmaz ki bu araçta virajlarda hissedilebilen ciddi bir G etkisi oluyor ki bunun hastasıda çok.

ayrıca bugüne kadar kızların bakmasını sağlayacak bunun kadar uygun fiyatlı 'modifiyeli değil orjinal' olan bir araç daha görmedim :)

yani dediğim gibi. bizler aldığımız araçları istediğimiz bir özellik bulmuş olduğumuz için aldık. aynısı bunun içinde geçerli ve bu malında bedeli bu. beğenen alıyor. bu sebepler ile eleştirmenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;63831
arkadaşlar her malın bir kör alıcısı vardır.

benim bir çok arkadaşım mini hastası her ne kadar bende sizler gibi düşünüyor olsamda sonuçta o araçta aradığı bir özelliği bulacak kişiler her zaman olacaktır. mesela karting aracı hissi demiştim. isteyen başka araç alıp modifiye etsin gibi bir yorum geldi. her ne kadar mantıklı gelsede hiç bir zaman sonradan yapılan orjinalin yerini tutmaz ki bu araçta virajlarda hissedilebilen ciddi bir G etkisi oluyor ki bunun hastasıda çok.

ayrıca bugüne kadar kızların bakmasını sağlayacak bunun kadar uygun fiyatlı 'modifiyeli değil orjinal' olan bir araç daha görmedim :)

yani dediğim gibi. bizler aldığımız araçları istediğimiz bir özellik bulmuş olduğumuz için aldık. aynısı bunun içinde geçerli ve bu malında bedeli bu. beğenen alıyor. bu sebepler ile eleştirmenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

çok doğru bir söz teyze oğlunun cordobası vardı aracı eşşek niyetine kullanıyoduk.Her sanayinin önünden geçişimizde arıza veriyodu:Dkavşakları arabada 6 kişi el freni çekerek dönerdik sonra yokuşta tutmazdı el freni fren pedalının üzerine taş koyardık:D amma ve lakin arabayı o haliyle bir otobüs şöförü almış.Halen aklıma geldikçe şaşırıyorum.

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Alıntı yapılan: lrfan;63306
Gulf tulumumla bineyim ben bu araca :D

ya hocam bunlar yine konuyu dağıttı gel toparlayalım,bu tulum varya bir alman ikizin olan rally pilotuna birde sana çok yakışıyor.:kart:
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: s.alkan;63891
ya hocam bunlar yine konuyu dağıttı gel toparlayalım,bu tulum varya bir alman ikizin olan rally pilotuna birde sana çok yakışıyor.:kart:
Yanlış! Ne rallisi! F1 pilotu o ve İrfan' ın amcaoğlusu.:kiki:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;64109
Yanlış! Ne rallisi! F1 pilotu o ve İrfan' ın amcaoğlusu.:kiki:
:dede::dede::dede: ama hala dikkat tam:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mihalgazi;64136
:dede::dede::dede: ama hala dikkat tam:D:D:D

Yaşlılıkla beraber bazı özellikler kaybedilirken yeni özellikler de kazanılabiliyor :D

Çevrimdışı Floydian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;63437
Her zaman için bu markanın karşısındayım. Tiki yada fifi arabası. Hakkından fazla para isteniyor.

Böyle düşünen tek ben değilmişim bu dünyada:)  :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Floydian;64182
Böyle düşünen tek ben değilmişim bu dünyada:)  :D

Zaten Pink Floyd dinlediğini gördüm iyi anlaşacaz gibi :++::++:

Forumda bi Iron'cı, Pink'ci, Dio'cu, GNR'cı, Metallicacı, Hendrixci, Zeppelinci yok arkadaş  :kiki::kiki:

Çevrimdışı Floydian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;64185

Forumda bi Iron'cı, Pink'ci, Dio'cu, GNR'cı, Metallicacı, Hendrixci, Zeppelinci yok arkadaş  :kiki::kiki:

:++::++::++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;64185

Forumda bi Iron'cı, Pink'ci, Dio'cu, GNR'cı, Metallicacı, Hendrixci, Zeppelinci yok arkadaş :kiki::kiki:
aha bi tanesi ile baş edemiordk ikilendiler :kiki: