škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

16" orjinal alaşım jant arıyorum

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

16" minoris veya ilias alaşım jant arıyorum. Çevre illerde satmak isteyen varsa talibim. Bir de servislerde fiyatları ne civarda 16" jantların acaba?

Çevrimdışı bariscan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben 2 ay önce serviste 17” trius ve 18” vega sordum birinin tanesi1250 diğerinin de 1390 gibi bi fiyat vermişlerdi 16 jant için serviste tahminim en az 1000 lira gibi bi rakam verirler sadece 1 jant için takım olarak en az indirimli haliyle bile 3000 liranın altıonda olmaz bence

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal fiyatları el yakıyor o zaman. 2000 TL'yi gözden çıkarmıştım ancak daha üstünü de vermem.

Peki arkadaşlar, KorMetal jantlar hakkında tecrübesi olan var mı? CMS VAG grubuna da orijinal jant üretiyor ancak bildiğim kadarıyla kendi perakende satış yapmıyor kullanıcıya.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;634076
Octavia da yazlık lastikler için bundan kullanıyorum,
17' düşünürseniz görüşelim.
http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/light-alloy-wheel-–-venus-70j-x-17“-3t0071497c-7zsx

17" düşünmüyorum, teşekkür ederim.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimyıldız;634078
Merhabalar..
2014 Octaviadan çıkma İlias jant ve 2017 CPC5 lastik var düşünürseniz.
Ayrı ayrında değerlendirebilirsiniz.https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-2014-octavia-dan-cikma-16-orijinal-jant-ve-continental-lastik-503829114/detay

İlanı okudum, ilk resimdeki vuruk can sıkıcı görünüyor.  Siz de yazmışsınız geçmişini bilmiyorum diye, yoksa düşünürdüm almayı.

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende sıfır alırken 17 almayı dusundum sonra vazgectım su anda ustunde 16 ınc var degıstırmeyı dusunuyorum eger degıstırecek olursam bende 16 ınc jantları sıze detaylı fotolarını atarım. ıkımız de faydalanmıs oluruz .araba 10 bın km de ve jantlarda herhangı bır sıkıntı yok .

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: keyifci;634163
bende sıfır alırken 17 almayı dusundum sonra vazgectım su anda ustunde 16 ınc var degıstırmeyı dusunuyorum eger degıstırecek olursam bende 16 ınc jantları sıze detaylı fotolarını atarım. ıkımız de faydalanmıs oluruz .araba 10 bın km de ve jantlarda herhangı bır sıkıntı yok .

Ben nisan sonu gibi kışlıkları söktürürken almış olmak istiyorum. Siz ne zaman almayı düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı ibrahimyıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;634158
İlanı okudum, ilk resimdeki vuruk can sıkıcı görünüyor.  Siz de yazmışsınız geçmişini bilmiyorum diye, yoksa düşünürdüm almayı.

Eyvallah hocam.:ok::ok::ok:

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimyıldız;634276
Eyvallah hocam.:ok::ok::ok:

:) Çizik değil de vuruk olan jantı daha yakından çekme şansınız var mı? Bir de lastikler olmadan jantları kaça bırakırsınız? Nisan sonuna kadar bir şey çıkmazsa yine de düşünebilirim.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uygun fiyata Octavia jantı bulamadığım için Golf 7 jantı aldım.