škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gaz pedalı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meliksah_010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar aracımda gaz pedalına sonuna kadar basıyorum belli bir yerden sonra pedal sona gelmiş gibi duruyor ancak biraz daha zorladığımda sanki bir tırnak varmış gibi bir tıklama yapar gibi hareket yapıp pedala biraz daha basabiliyorum bu nedendir acaba aracım 2017 1.4 tsi active 125 hp

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: meliksah_010;634253
merhaba arkadaşlar aracımda gaz pedalına sonuna kadar basıyorum belli bir yerden sonra pedal sona gelmiş gibi duruyor ancak biraz daha zorladığımda sanki bir tırnak varmış gibi bir tıklama yapar gibi hareket yapıp pedala biraz daha basabiliyorum bu nedendir acaba aracım 2017 1.4 tsi active 125 hp

kick down olayı o.

Çevrimdışı meliksah_010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Wolowow;634258
kick down olayı o.

teşekkürler kardeşim ismini bilmiyordum internette araştırdım biraz ne olduğunu öğrendim sağolasın

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim aracım manuel ama gene de var o pay. kardeşimin sattığı leon fr 140bg manuel baya fark ediyordu. ekonomi ve normal modda fark oluyor. spor moda alınca o dipteki güç farkı olmuyor.

Çevrimdışı meliksah_010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir sorumda olacak arkadaşlar kusura bakmayın internette önce araştırıyorum ama tam ismi ile aratamadığımdan veyahut herhangi bir konu olmadığından bulamıyorum son çare olarak buraya yazmak kalıyor aracımı alalı yaklaşık 1 ay oldu 1 aydır arabayı durdurup kontağı çıkardıktan sonra el frenini kendim çekiyordum ama bugün ve ilk defa kontağı kapattığımda el freni göstergesi ekranda yeşil oluyor, kontağı çıkardığımda el freni otomatik devreye giriyor ve kendiliğinden çekiliyor 1 aydır hiç olmamıştı ilk defa bugün oldu aracın herhangi bir yerini de kurcalamadım benim için iyi bir özellik ama nasıl oldu veya ne zamanlar oluyor bunu anlamak istedim

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Auto hold açıkken aracı stop edip anahtarı çıkarınca el frenini otomatik çekiyor die biliorum

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15909]erhun1988[/MENTION] Auto hold düğmesinin ışığı yanmakta ise devrededir. Aracı stop ettiğinizde ekranda kırmızı gösterge ile el freninin çekildğini gösterir.  Sürüş esnasında kemer takılı ise duraklama yaptığınızda ekranda yeşil işaret çıkar araç kendiğinden fren yapar frene basmanıza gerek kalmaz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi