škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 96236

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;639785
Selam arkadaşlar. Ekranda video, klip veya film vs. oynarken bir fotoğraf çekip atar mısınız? Arabayı yakında satmayı düşünüyorum; satış ilanına koyarım. (Arabanın rengi görünmeyecek şekilde bir fotoğraf çekebilirseniz sevinirim)

Telefonum bozuldu ve şu anda kullandığım telefon da uyumlu olmadığı için ben çekemiyorum.

Tekrar rica edeyim.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aa mirror  yukleye bilirseniz telefonunuza .hic versiyon vs degistirmenize gerek kalmaz.hem hareket halinde aynn cep tel.yansimis olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aa mirror icin yalniz cep tel tamirinden ve programlarindan iyi anlayan birisine yukletebildim.bilginize.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar. Ekranda video, klip veya film vs. oynarken bir fotoğraf çekip atar mısınız? Arabayı yakında satmayı düşünüyorum; satış ilanına koyarım. (Arabanın rengi görünmeyecek şekilde bir fotoğraf çekebilirseniz sevinirim)

Telefonum bozuldu ve şu anda kullandığım telefon da uyumlu olmadığı için ben çekemiyorum.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Merhaba arkadaşlar, bugün mirrorlink 5km hızı geçince güvenlik gereği ekranı kapatma limitini 255km ye çıkarttı arkadaşım. Artık ekran kapanmıyor. Fakat olumsuz olan bir durum söz konusu. Youtube dan video açıyorum yada google Maps i açıyorum vs ekran çok yavaş çalışıyor. Kablo değiştirdim. Belkin marka kablo aldım yine aynı. Telefonun ekranı gayet akıcı ama bolero ekran çok yavaş. Skodanın sitesinde şasi numaramı girip teyp güncellemesi var mı baktım ama güncel olduğunu yazdı. Şimdi mirrorlink kapanmıyor ama verim yok. Ayrıca çok sık bağlantı kopuyor. Android auto da hiç kopma yaşamıyorken mirrorlink bağlantısı çok sık kopuyor. Önerisi olan var mı?

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640670
Merhaba arkadaşlar, bugün mirrorlink 5km hızı geçince güvenlik gereği ekranı kapatma limitini 255km ye çıkarttı arkadaşım. Artık ekran kapanmıyor. Fakat olumsuz olan bir durum söz konusu. Youtube dan video açıyorum yada google Maps i açıyorum vs ekran çok yavaş çalışıyor. Kablo değiştirdim. Belkin marka kablo aldım yine aynı. Telefonun ekranı gayet akıcı ama bolero ekran çok yavaş. Skodanın sitesinde şasi numaramı girip teyp güncellemesi var mı baktım ama güncel olduğunu yazdı. Şimdi mirrorlink kapanmıyor ama verim yok. Ayrıca çok sık bağlantı kopuyor. Android auto da hiç kopma yaşamıyorken mirrorlink bağlantısı çok sık kopuyor. Önerisi olan var mı?

Hocam ekranda video, klip veya film vs. oynarken bir fotoğraf çekip atar mısınız? Arabayı yakında satmayı düşünüyorum; satış ilanına koyarım. (Arabanın rengi görünmeyecek şekilde bir fotoğraf çekebilirseniz sevinirim)

Çevrimdışı teacher46

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634393
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce buna benzer konular vardı sanırım ama ben bi genel hatırlatma yapayım diye konuyu açtım. Style paket için konuşuyorum; araçlarımızda video izlemek youtube dan video izlemek mümkündü bunun için bi kaç yol vardı. Ben şu an gayet sağlıklı çalışan yolu anlatacağım. Hatalarım yanlışlarım varsa düzeltelim :D

Öncelikle Android telefonumuza Android Auto nun 2.9 versiyonunu indiriyoruz.
link; https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-9-5749-release/

Daha sonra carStream isimli programı indiriyoruz. V.1,8,3 şu an en günceli.
link; http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

Daha sonra Android auto dan sırasıyla,

Normalde 4. fotodaki geliştirici ayarlar gözükmüyor. Bu modun açılabilmesi için 3. fotoda Android Auto Hakkında yazan yere 8-9 kere tıklıyoruz daha sonra Geliştirici Ayarlar aktif oluyor ve 5. fotodaki en altta bulunan Bilinmeyen kaynakları Aktif hale getiriyoruz.

Daha sonra Aracımıza binip telefonu usb ile bağlıyoruz ve android auto otomatik kendi açılıyor zaten. sonrasında parmağımla gösterdiğim yere tıklayıp çıkan listeden CarStream i açıyoruz ve youtube geliyor karşınıza :)

Gayet düzgün çalışıyor, hareket halinde de durmuyor. :gut:

Önemli not; Android auto otomatik güncellemeyi kapatın. 3.0 versiyonda çalışmıyor.

Hocam parmağınızla gösterdiğiniz yeri göremedim ben ������ en sonuna geldim ama carstream'i açacak yeri ankamadım.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640670

255km  ye nası çıkarttı arkadaşınız?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;640739
255km  ye nası çıkarttı arkadaşınız?

Kablo ile aracın beynine bağlandı oradan da gateway üzerinden teybin beynine bağlandı ve kullandığı özel bir yazılım üzerinden hız limitini değiştirdi.
Bundan sonraki süreçte mirrorlink açıkken artık kapanmıyor ama performans yerlerde. Kablodan mı dedim onuda değiştirdim ama yine düzelen bir şey olmadı.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640743
Kablo ile aracın beynine bağlandı oradan da gateway üzerinden teybin beynine bağlandı ve kullandığı özel bir yazılım üzerinden hız limitini değiştirdi.
Bundan sonraki süreçte mirrorlink açıkken artık kapanmıyor ama performans yerlerde. Kablodan mı dedim onuda değiştirdim ama yine düzelen bir şey olmadı.

Sonunda başardılar yani helal olsun.
Ekranı resetlemeyi deneyebilirsiniz. 10-15 sn açma-kapama tuşuna basılı tutarak deneyebilirsiniz.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;640750
Sonunda başardılar yani helal olsun.
Ekranı resetlemeyi deneyebilirsiniz. 10-15 sn açma-kapama tuşuna basılı tutarak deneyebilirsiniz.

Pardon yanlış ifade kullandım galiba. Kapanmıyor dememdeki maksat mirrorlink araç hareket ederken kullanıma izin veriyor. Hız limiti 255km/hız artık.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16036]hanifi[/MENTION] Telefonunuzun marka ve modeli nedir?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;640784
[MENTION=16036]hanifi[/MENTION] Telefonunuzun marka ve modeli nedir?

sony xperia z5 dual

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;640752
Pardon yanlış ifade kullandım galiba. Kapanmıyor dememdeki maksat mirrorlink araç hareket ederken kullanıma izin veriyor. Hız limiti 255km/hız artık.

Dostum dediğini anladım. Yazdığım tavsiye ekranının yavaşlaması üzerineydi. Bi reset atmayı dene ki belki donma sorunu ortadan kalkar diye düşünerek söyledim.