škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomatik Bagaj Kapağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Bende 2017 Model style paket Superb Var otomatik bagaj kapağı yapmak istiyorum bugün autotrunk adında bir firma ile görüştüm 2250 TL fiyat verdiler yaptıran varmı? veya alternatif önerisi olan varmı ?

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu firma herkese fiyatları farklı söylüyor ve tutulmaya başladıkça fiyatları arttırıyorlar. 1500-1600lerle başladılar yapmaya

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Ben de Instagram’dan bu işi yapan firmalar görmüştüm böyle tevafuk reklamlardan 1000-1300  falan fiyat veriyorlar dı mı şimdi uçmuşlar mı

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağını açıp kapatmakta ne ben ne de aracıma binenler daha hiç güçlük çekmediler bu zamana kadar. Fiziksel bir durum olmadığı sürece çok fuzuli geliyor bana bu fiyatları verip otomatik açılır kapanır yapmak. Bu parayla araca bir çok farklı proje yapılabilir. (Geri görüş kamerası, ses sistemi, android multimedya gibi)

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagajı açmak için takılan sarı küçük yaylardan kullanan oldu mu ? Superblere oluyo mu bilmiyorum ama octavia fabialara yapmışlar .. Uzun vadede kilitlere zarar verir mi?

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;635049
Bagajı açmak için takılan sarı küçük yaylardan kullanan oldu mu ? Superblere oluyo mu bilmiyorum ama octavia fabialara yapmışlar .. Uzun vadede kilitlere zarar verir mi?

Bu yaylardan bugün sipariş ettim ama emin değilim uyar mi. Octavia ile bagaj amirtisorleri ayni ise uyar diye düşünüyorum. Bu bilgiye nerden ulaşabilirim amortisorler ayni mi diye?
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
youtube da bi kaç videonun altında kilitlere zarar verdiği yorumunu okudum vazgeçtim . Forumda uzun süre kullanıp memnun olan varsa yapın bence

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: marifaydin;635022
Merhaba Bende 2017 Model style paket Superb Var otomatik bagaj kapağı yapmak istiyorum bugün autotrunk adında bir firma ile görüştüm 2250 TL fiyat verdiler yaptıran varmı? veya alternatif önerisi olan varmı ?

Üstat biraz pahalı değil mi? Sen hiç zahmet etmeden 2250yi bana versen, ben açıp kaparım o bagajı :)

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağının oto açılması için takılan yayları kullanmadım ama önermiyorum. Yukarıda birisi daha söylemiş. Yayın sürekli bagaj kilidini zorladığı söyleniyor.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;636858
Bagaj kapağının oto açılması için takılan yayları kullanmadım ama önermiyorum. Yukarıda birisi daha söylemiş. Yayın sürekli bagaj kilidini zorladığı söyleniyor.

youtube'da octavia'sına yapan adam 6-7 aydır sorunsuz kullandığını söylemiş

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim izlediğim videoda octaviaya uygulamıs ve uzun süredir memnun olduğunu söylüyordu . Ancak  yorumlarda klidi zorladığı için iptal ettiğini yazmıştı ..

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;636866
benim izlediğim videoda octaviaya uygulamıs ve uzun süredir memnun olduğunu söylüyordu . Ancak  yorumlarda klidi zorladığı için iptal ettiğini yazmıştı ..

Hocam şimdi siz söyleyince bütün yorumlara baktım hiç birinde soktugune dair bişe görmedim. Uygulama videosu 1 yıldan fazla en son 4 ay önceki yorumda memnun olduğunu Hale’n kullandığını yazmış. Duruma göre bakarım çok zorlarsa takmam zaten

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hangi videodan bahsettiğinizi anladım , kendi bahsettiğim videoyu bulamadım bulunca gösteririrm ..

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
o yaylardan daha önce vw aracımda kullandım zamanla amortisörlerin geçtiği kısımlarda kasma yapıp oraları bozuyor farkettiğimde iş işten geçmişti en nihayetinde kapatırken biryerleri sıkıştırıyor.

Bu Arada Açmak sorun değil kapatmak sıkıntılı erkek için kolay olabiliyor ama bayan için yeterince ağır ben her seferinde biraz uğraştan sonra inip kendim kapatıyorum..