škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI Yazılım Emisyon Güncelleme Hakkında Bilgi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AresOnur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.Aracım 1.6 TDI 2011 Model Skoda Fabia II.Geçen günlerde skodanın resmi sitesinde aracımın EA 189 motor tipinde olduğunu ögrendim ve numaramı bıraktım.Bugün benimle iletişime geçip bulunduğum yerdeki servis tarafından ücretsiz bir şekilde yazılım güncellemesi yapılacağını söylediler.Bende yarına randevu aldım.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ? Araca artısı eksisi olur mu ? Sizce yaptırmalı mıyım ?

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araç bende de var. Beni de çağırdılar fakat güncelleme sonrası bir çok kişinin şikayeti olduğu için randevuya gitmedim. İyice araştırın öyle karar verin.

Çevrimdışı gizembil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sakın gitmeyin bende ayni hatayı yaptın gittim yakitim 1.5 litre daha fazla yakıyor servise gittim çözüm bulun dedim Dediler eski yazılıma gecme şansınız artık Yok lanet olsun

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
Aracınıza attıracağınız tek yazılım chip tuning tarzı yazılımlar olsun. Onun dışındaki Serviscilerin yaptığı yazılımlar maalesef ki Yakıt Tüketimi gibi konularda sorun yaratıyor.

Çünkü Türkiye'ye göre ayarlanmıyor. Yurt  dışında kimse yakıt konusunu umursamadığı için VAG mühendisleri de bu konuda çalışma yapmıyor.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sakın yaptırmayın. Ben vw forumunu okuduktan sonra yaptirmadim.