škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 aldım bin pişmanım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismail91

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;636808
arkadaşın kulağı çok duyarlı olsa gerek sadece bu konu için kendisini tebrik ediyorum. Tamponu söktükleri için değer kaybı olduğunu iddia eden çakallara prim vermeyin. Burada 10 kişi sorun olmaz diyorken bir dürzünün lafına inanıp kendinizi üzüyorsunux. Umarım kazasız belasız kullanırsınız şayet bir kaza anında aracınızın aldığı hasarı düşünerek kalp krizi, inme gibi bir rahatsızlıktan sizi kaybetmek istemeyiz. :)

Hahaha. Cidden çizilen profili güzel özetlemişsin hocam :)) Bu kadar kaygıya gerek yok daha önce de söyledim. Herkes de aynı şeyleri söylemiş. Eski aracım 2013 Corsa , kazası yoktu ama çizikler sebebiyle birçok lokal boyası vardı. Arka tampon ve on tampon sökülüp boyanmıştı. Kapıda lokal boya vardı. Kaza olmayıp çizik olduğu için kolayca sattım. 3 ay önce satmaya kalktığımda internete koydum, 3 gün içinde piyasa fiyatından gitti. Bu kadar telaşa gerek yok, her saniyeyi arabanin gelecekteki değerini düşünerek geçirmeyin. Sıfır araba almışsınız, tadını çıkarın. Uzun yıllar götürür inşallah sizi. Bende de aynı sorun vardı biliyorsunuz, bıraktım bugün servise. İçim de gayet rahat.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar ,

Benim aracım da Direksiyon hatası vardı direksiyon sistemi komple değişti. Benim aracı yakmam lazım o zaman :) . Şaka bir yana ayrıca daha büyük bir araca geçmek istiyorum fakat fiyatlara hiç yanaşılmıyor.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda fun;636317
...

Alıntı yapılan: smtcglr;636815
...

Alıntı yapılan: ismail91;636816
...

geçen hafta otoparkta aniden geri çıkıp vurdu biri cana gelmesin.

Bir tebessüm oluşturmaktı amacım umarım skoda_fun alınmaz :)

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önden işlem şase ucunda olur, şase koruma demirinde olur, sizi evhamlı görüp faydalanmak istemişler. Hiçbir aklı selim usta tampon söküldü diye temiz arabayı kötülemez. Normalde açıklar geçer sadece.

Otomatikse ben alayım ucuza da vereceksiniz neticede tampon inmiş. :D Sıkmayın canınızı keyfini sürün. :)

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;636713
Ben sahsen on tamponu panjuru sokulmus arac almam.Ne bileyim arac kaza yapti, belki airbag ler falan acildi, belki kaldirima vurdu motor , sanzuman on takim dagildi ve sonra yenilediler. Ve en son saglam cikma ayni renk tampon takildi. Patlayan airbagler yeni bir gogusle yenilendi. Hic isim olmaz boyle aracla. Bir suru uc kagitin dondugu piyasada neden ugrassayimki boyle bi aracla.

:):gut:

sikayetvar.com a girip biraz diğer markalardaki şikayetleri okuyun sonra gidip arabanıza sarılırsınız. Fabia Can'dır. Kıymetini gidince anlarsınız...
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2018, 22:43:42 Gönderen: trio »

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar skoda merkez yüce oto ile görüştüm sorunlarımı en baştan itibaren biliyor ve takip ediyorlardı. Servis sonrası problemlerimi de kendileriyle paylaştıştım. Araçtan soğudumu bu araca binmek istemediğimi aracımın değer kaybının ödenmesini mümkünse sıfır araçla iade edilmesini istedim. Kendisi bana doğuş otoya gidin sıfır bir araç bakın fiyat alın sonra beni arayın ben size bu oluşan mağduriyetinizden dolayı 6-7 bin gibi ekstra bir indirip sağlıcam dedi. Bunun üzerine bu sabah doğuş oto skodaya gittim oktavia 1.0 baktım ellerinde sadece dizel varmış bütcem yetmediğinden oktaviyayı eledim. Suber 1.4 125 active benzinli ektradan hız sabitleyıcı metalık boya varmış 1 tane kalmış ellerinde beyaz liste fiyatı 118 bin idi bayi en son 108 e bıraktı dışarı çıktım yüce oto yu aradım 108 e bırakıyorlar en son dedim bunun üzerine telefonu satış temsilcisine vermemi istedi yüce otodaki yetkili, 2-3 dakka konuştular ve telefonu tekrar bana verdi satış temsilcisi, yüce oto yetkilisi 108 bine size bıraktkları aracı 102 liraya size özel indiriyorum dedi. Ben de teşekkür ettim 2000 kapora verdik işlemlere başladım önümüzdeki hafta aracı teslim alabileceğimi belirttiler. Dod benim 71.750ye satın aldıgım aracı 69 a aldı.

Her işte bir hayır vardır belki de böylesi daha hayırlı en azından kafam ağrımıcak ve çektiğim stres son bulucak diye düşünüyorum..
Fabiaya niyet suberbe kısmet.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim skodanın müşteri hizmetlerinden çok ama çok memnunum. Bana ellerinden gelen her türlü yardımı ve desteği verdiler. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar...

Sberb ile ilgili deneyimlerimi görmek için beni takip etmeyi unutmayın :)
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 14:12:51 Gönderen: skoda fun »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb in de klimasında sorun var :D biraderim de superb var klima beyni bozulup duruyor araba devamlı sıcak üflüyor..

Arkadaşım sen böyle pimpirikli olduğun sürece eminim ki superb de de bişey gelir başına.

Superb hayırlı olsun bu arada

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;636893
Superb in de klimasında sorun var :D biraderim de superb var klima beyni bozulup duruyor araba devamlı sıcak üflüyor..

Arkadaşım sen böyle pimpirikli olduğun sürece eminim ki superb de de bişey gelir başına.

Superb hayırlı olsun bu arada

Sağol dostum eyvallah ama klima milima demeyin artık
Yeterince action yaşadım yeter

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;636889
Ya suberb de de aynı ya da başka bir sorun çıkarsa ?

Mesela

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35692

Gibi.

Bu sefer karoq tan yana deneriz şansımızı artık

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım süperb bi seçim olmuş. Hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun sizin için mutlu sonla biten bir hikaye olmuş. Skoda bir değil birden çok müşteri kazanmış oldu bu tutumuyla. Umarım sıkıntısız binersiniz. :)

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;636900
Arkadaşım süperb bi seçim olmuş. Hayırlı uğurlu olsun

teşekkürler sağolun

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;636903
Hayırlı olsun sizin için mutlu sonla biten bir hikaye olmuş. Skoda bir değil birden çok müşteri kazanmış oldu bu tutumuyla. Umarım sıkıntısız binersiniz. :)

teşekkürler sağolun