škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Octavia- Geri görüş kamerası mı park sensörü mü?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uysaloguz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.

2017 octavia ambition için geri görüş kamerası mı yoksa park sensörü mü önerirsiniz? Ne için?  Araç gerçekten büyük ve alışık olmayanlar için gerçekten zor oluyor :)

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
En iyisi her iki seçeneği de sunan geniş ekranlı bir double teyp...

Çevrimdışı Uysaloguz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;636560
En iyisi her iki seçeneği de sunan geniş ekranlı bir double teyp...

Double teyp? Biraz bilgilendirir misiniz? Bir de malum maliyetler...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer aracınızda Bolero varsa hiç double din ile uğraşmayın. Piyasadaki çoğu markanın çözünürlüğü ve özelliği dokumnatiği Bolero dan oldukça kötü.

Bolero yoksa double din teypler tercih edilebilir.

Çevrimdışı Uysaloguz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;636625
Eğer aracınızda Bolero varsa hiç double din ile uğraşmayın. Piyasadaki çoğu markanın çözünürlüğü ve özelliği dokumnatiği Bolero dan oldukça kötü.

Bolero yoksa double din teypler tercih edilebilir.

Aracın ekranı benim için yeterli. Soruma ala bir cevap alabilmiş değilim, tek başına park sensörü ya da geri görüş yeterli mi?

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uysaloguz;636640
Aracın ekranı benim için yeterli. Soruma ala bir cevap alabilmiş değilim, tek başına park sensörü ya da geri görüş yeterli mi?

Hocam merhaba;

Ben geri görüşü 450TL'ye taktırdım.Oldukça da memnunum...

Ön park sensörü de en kısa zamanda taktırmayı düşünüyorum...

İkisinin toplam maliyeti 1550tl oluyor...

Geri görüşü Dursun Ustaya yaptırdım..

Ön parkı da Ender'e yaptıracağım...Peşin olduğunda %10 indirim yapıyorlar biraz pazarlıkla 1000-1100 arasına ön parkı hallederim diye düşünüyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=HDSg8Bocw8s

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uysaloguz;636640

Alıntı yapılan: viperking;636625
Eğer aracınızda Bolero varsa hiç double din ile uğraşmayın. Piyasadaki çoğu markanın çözünürlüğü ve özelliği dokumnatiği Bolero dan oldukça kötü. Bolero yoksa double din teypler tercih edilebilir.

Ambition donanım swing teyp ile beraber geliyor. O sebeple Bolero ekrana yapılan geri görüş, park sensörü vb. uygulamalar Swing olanlara uygulanamıyor diye biliyorum.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2018, 10:14:19 Gönderen: by_Loopus »

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön arka park sensörü ayrıca geri görüş kamerası var aracımda belkide araçtaki en az ihtiyacını hissettiğim dınanım geri görüş kamerası en fazla arkada duba ya da aniden yaya cıkmasına bakıyorum zatrn ayna dan başka birseye bakmıyorsun birde senaörün sesini duyuyorsun kamera tamamen kişisel zevk gerekli değil bence

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim önceki aracımda geri görüş kamerası vardı, onun konforuna alışınca insan arıyor, bazen sensör yerine geri görüş olsa diyorum. Zaten sensör gibi ne kadar gitmişsin görüyorsun.

Ön park sensörü de hoş ama farazi bence, neticede önümüzü görüyoruz, çok yüksek kaldırımları felan belki görürse işe yarıyor, o da milyonda 1 oluyor ancak.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi