škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Carstream(Youtube auto) engeline çözüm bulan var mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turgut220;637146
Neden car streamla video izlemek istiyorsunuz? Mirrorlink çalışmıyormu?

Aynen hocam telefon desteklemediği için android auto üzerinden video oynatmanın yollarını arıyoruz.

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arkadaşın anlatımıyla yağtım mirrorlink üzerinden herşey çalışıyor. youtube dahil
https://youtu.be/r1dPiUOm9lc

Çevrimdışı chemistramco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: daka;637244
bu arkadaşın anlatımıyla yağtım mirrorlink üzerinden herşey çalışıyor. youtube dahil
https://youtu.be/r1dPiUOm9lc

Bu video da sanırım android 7.0 sürümü olursa olmaz gibi bir şey diyor değil mi ? Sizin telefonunuzun marka model nedir acaba ??

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistramco;637467
Bu video da sanırım android 7.0 sürümü olursa olmaz gibi bir şey diyor değil mi ? Sizin telefonunuzun marka model nedir acaba ??

note 4 6.0

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada carstream sayesinde uzun süredir çözüm aradığım soruna kısmı çözüm buldum. telefon araca bağlı değilken car streamden youtube vidyosu açınca ekranı kapatınca da ses çalmaya devam ediyor. arkaplanda malesef çalmıyor ama en azından radyo gibi istediğim müzik program vs ekran açık olmadan dinleyebiliyorum

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;636762
Carstream son sürüm yüklü. Android auto ise eski sürüm yüklü. Otomatik güncellemeyide kapattım. Herhangi bir sorun yok.  

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba, Android auto eski sürümü nasıl yükleye bilirim?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan bütün çabalarımıza rağmen car streamde video izleyemiyoruz  [MENTION=17100]Gökhan Doğru[/MENTION] Bey ancak yine de Android Auto yüklemek isterseniz google da aratarak apk mirror sitesinden istediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=40445&page=9 bu sayfada Android Auto'dan Carstream engelini aşmanın yöntemlerini detaylı bir şekilde anlattım. Belki işine yarayan olur.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;637807
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=40445&page=9 bu sayfada Android Auto'dan Carstream engelini aşmanın yöntemlerini detaylı bir şekilde anlattım. Belki işine yarayan olur.

Hocam çok teşekkürler, telefonum Huawei Mate 10 Pro mirrorlink yoktu başka yöntemlerlede andorid auto üzerinden denemiştim ama olmuyordu sizin ilgili konuda bahsettiğiniz yöntemle yaptım tekrardan çok teşekkürler.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;637823
Hocam çok teşekkürler, telefonum Huawei Mate 10 Pro mirrorlink yoktu başka yöntemlerlede andorid auto üzerinden denemiştim ama olmuyordu sizin ilgili konuda bahsettiğiniz yöntemle yaptım tekrardan çok teşekkürler.

Rica ederim.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;637807

Bu işlemleri yapabilmemiz için rootlu telefon olması gerekli mi?
Ayrıca   [MENTION=16717]hamemo[/MENTION] bahsettiğiniz 4. maddede ''Google Play üzerinden Google Play Hizmetlerini güncelleyin (Google Play Hizmetleri 12.2.21 sürümü 12.5.20 sürümüne yükselmiyor.)'' yazmışsınız ancak google play üzerinden güncelleyipde sürümün yükselmemesini nasıl sağlıyorsunuz bu kısımda yardımcı olursanız sevinirim.
Bende 12.2.21 sürümüyle android auto hata veriyor diğer türlü 12.6 da da android auto çalışıyor ancak car streamı kullanamıyoruz.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2018, 22:41:26 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;637935

o denilen işlemlerin hepsini yaptım maalesef olmadı bende. rootlu bir çözüm var ama tam anlayamadım videodan. zaten çözümler şu an için geçici. google play hizmetleri kendini güncellediği anda başa dönüyorsun . google bazı uygulamaları ona bağladığı için güncellemek zorunda da kalıyorsun .

google keşke alternatif uygulama yapsa da ücretli izin verse biz de uygulamayı bir defalığına satın alıp rahat rahat kullansak .

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13988]cenk_139[/MENTION] kardeşimiz kullanmayı başardığını yazmış bir kaç gün önce o yüzden heveslenip bu kadar işlemle tekrar uğraştık ama vakit kaybından öteye geçmedi.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2018, 23:14:49 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14922]Rifle44[/MENTION] üzüldüm sizin için açıkçası belki işin üstadı  [MENTION=16717]hamemo[/MENTION] nickli arkadaşımız yardımcı olabilir

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;637935
Ayrıca   [MENTION=16717]hamemo[/MENTION] bahsettiğiniz 4. maddede ''Google Play üzerinden Google Play Hizmetlerini güncelleyin (Google Play Hizmetleri 12.2.21 sürümü 12.5.20 sürümüne yükselmiyor.)'' yazmışsınız ancak google play üzerinden güncelleyipde sürümün yükselmemesini nasıl sağlıyorsunuz bu kısımda yardımcı olursanız sevinirim.
Bende 12.2.21 sürümüyle android auto hata veriyor diğer türlü 12.6 da da android auto çalışıyor ancak car streamı kullanamıyoruz.

Hocam madde 4 telefondan telefona farklılık gösteriyor. Eğer apkmirror üzerinden google play hizmetlerini yükledikten sonra telefon hata vermiyorsa google play üzerinden güncelleme yapmanıza gerek yok.

Ayrıca google play hizmetleri versiyon 12.2.21 sürümünde google play hizmetleri artık otomatik güncelleniyor. Ondan dolayı tavsiyem versiyon 12.2.20'yi yüklemeniz.