škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek suyu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömür27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Biraz arama yaptım lakin göremedim. Tercih ettiğiniz bir marka var mı? Su-camsil karışımı yapanların olduğunu okumuştum. Sizler neler yapıyorsunuz?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömür27;637319
Biraz arama yaptım lakin göremedim. Tercih ettiğiniz bir marka var mı? Su-camsil karışımı yapanların olduğunu okumuştum. Sizler neler yapıyorsunuz?

vlla hocam ben 2 defa değiştim hiçbir halta yaramıyor bunlar.  atıyorum sinek pisliği kuş pisliği oldu mu hepsi aynı. zaten onun dışındaki pisliği su da temizliyor.

ben bundan sonra en ucuzu filan alacağım.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben würth marka kullanıyorum, küçük tüplerden aldım. ön cama normal su geliyor arka cama olması gereken köpüklü su geliyor. neden öyle oluyor anlamadım.

silecek suyu haznesi çok büyük sanırım, aylardır doldurmuyorum hala bitmedi. 1 adet küçük tüp yetmemiş olabilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Ömür27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Peki cam suyu alıp (x marka) direkt olduğu gibi koymamızda problem var mı? Su ile karıştırmamıZ gerekiyor mu?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kuş pisliği, sinek ve böcek ölüsü gibi lekeler zaten silecek suyu ile çıkmıyor. Üstüne cam sulu da olsa silecek vurunca daha da kötü oluyor hatta.Mecburen elle silmek gerekiyor. Toz, çamur gibi lekeleri ise normal su zaten çıkartıyor.

Bir de silecek suyu arabanın tavanında ve cam kenarında leke bırakıyor. Hele yeni yıkanmış arabada silecek kullanırsanız iyice leş gibi oluyor.

Özetle; çok da gerekli bir şey değil bence.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömür27;637333
Peki cam suyu alıp (x marka) direkt olduğu gibi koymamızda problem var mı? Su ile karıştırmamıZ gerekiyor mu?

hocam bendeki karıştırmaları şekildeydi ama piyasada farklı çeşitleri mevcut. şişenin üzerinde yazar zaten suyla karıştırın ya da direkt dökün diye.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar uğraşmayın bir miktar cam sil ekleyin yeterli.

Çevrimdışı hmulusoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;637358
O kadar uğraşmayın bir miktar cam sil ekleyin yeterli.

mantıklı geldi bir anda. deneyeceğim teşekkürler fikir için :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle