škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia'lara zam gelmiş

hamemo · 67 · 16745

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işin garibi de araçlar hala satılmaya devam ediyor. geçtiğimiz ay ülke genelinde 220 fabia satılmış, bir önceki aya göre daha düşük ancak ocak ayına göre de daha yüksek bir satış miktarı.

c segmenti ise daha acayip, en fazla satış yapılan segment. insanlar 150 bin liralar veriyor o arabalara. kaçınızın kazandığı kendini 2'ye katladı bilmiyorum ama ben 2 kat fakirleşmiş durumdayım. şu an kendi arabamı aldığım parayla yine kendi arabamın güncel fiyatıyla yarısını alabiliyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;638140
işin garibi de araçlar hala satılmaya devam ediyor. geçtiğimiz ay ülke genelinde 220 fabia satılmış, bir önceki aya göre daha düşük ancak ocak ayına göre de daha yüksek bir satış miktarı.

c segmenti ise daha acayip, en fazla satış yapılan segment. insanlar 150 bin liralar veriyor o arabalara. kaçınızın kazandığı kendini 2'ye katladı bilmiyorum ama ben 2 kat fakirleşmiş durumdayım. şu an kendi arabamı aldığım parayla yine kendi arabamın güncel fiyatıyla yarısını alabiliyorum.

Ekonomik olarak Dolar ya da Euro maaş almayan her kişi hemen hemen aynı durumda. C segmentin çok satılması kiralık araç filolarından olabilir.

Çevrimdışı Batuhn1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;638140

Alım gücü düştü hocam B segmenti bile hayal olucaktır C'nin artışının filo olduğunu düşünüyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2018 Fabia'ya bir zam daha gelmiş ve 95.400 TL olmuş.

Araçlara üç güne bir zam gelmeye başladı. Bu zamların sonu bakalım nereye kadar gidecek:(

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta aracımı değiştirmeye karar vermiştim Fiat Egea markası ile anlaşmış gibiydim fakat kredi ve dövizdeki artışlardan dolayı vazgeçtim. Bebek geleceği için daha büyük bir araba gerekecekti fakat nasip değilmiş :)

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Galeriyi arayan var mı hiç? kaça satıyorlarmış? liste fiyatı veren yoktur bence?

Çevrimdışı smhtncr86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, bende aranıza 2 ay önce katıldım. 28 Mart tarihinde Mersin Kavi Otomotiv'den 2018 Fabia 1.0 Tsi DSG sahibi oldum. O zaman Kayseri bayisine göre daha uygun fiyat vermişlerdi.
Biraz önce Kayseri bayisini aradım ve telefonda 85.000TL fiyat aldım. Muhtemelen canlı pazarlıkta 83-84.000tl arasında alınabilir. Liste fiyatı 95.400 olup, bu kadar geri geliyo olmalarındaki sebep, daha önce ithalatı yapılan araçların, ithalat tarihindeki $ kurunun düşük olması. Tahminimce, bayilerin stoklarındaki araçlar azaldıkça, ve yeni kurdan giriş yapacak araçlar geldikçe aracın fiyatı liste fiyatına yaklaşır. Bu da 2-3 ayı bulur.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teachtr;638474
Geçen hafta aracımı değiştirmeye karar vermiştim Fiat Egea markası ile anlaşmış gibiydim fakat kredi ve dövizdeki artışlardan dolayı vazgeçtim. Bebek geleceği için daha büyük bir araba gerekecekti fakat nasip değilmiş :)

İlk çocuksa 3-4 yaşına kadar çocuk koltuğu takılı bir Fabia size yeter. Tabi bu sürede başka kardeşi olmayacaksa :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;638662
İlk çocuksa 3-4 yaşına kadar çocuk koltuğu takılı bir Fabia size yeter. Tabi bu sürede başka kardeşi olmayacaksa :)

Çoğu bebek arabası tekerleri sökmeden sığmıyor fabianın bagajına :(

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;638664

Evet, bende de şundan vardı:

Tam ucu ucuna sığıyordu bagaja; ama yanına başka hiçbir şey koyulmuyordu. Bagajı hiç kullanamadığım için bebek arabasını değiştirmek zorunda kaldım.

Bebek oldu mu zaten evde, arabada; hiçbir yerde alan kalmıyor ki bize :)

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;638664

Hocam Mamas&Papas bebek arabası tavsiye ederim. Hem çok yer kaplamıyor hem de tek elle çok rahat açılıp kapanabiliyor.

Bizde bebek arabası devamlı bagajda duruyor, bize orta boy bir bavul sığacak kadar yer kalıyor.

Şehir dışı gezilerinde sıkıntı olabilir ama şehir içinde yeterli oluyor.

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;638679
Hocam Mamas&Papas bebek arabası tavsiye ederim. Hem çok yer kaplamıyor hem de tek elle çok rahat açılıp kapanabiliyor.

Bizde bebek arabası devamlı bagajda duruyor, bize orta boy bir bavul sığacak kadar yer kalıyor.

Şehir dışı gezilerinde sıkıntı olabilir ama şehir içinde yeterli oluyor.

Selamlar Hocam ,

Peg Perego aldık bagaja tam sığdı dediğiniz gibi tek elle açılıp kapatılıyor. Resimlerini atarım foruma bagajdaki hali için merak eden çıkabilir.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yakında fiyat alan oldu mu fabia için son fiyatlar ne oldu acaba

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
96400 oldu fabia 1.0 tsi dsg style paket.

vay be. ben geçen sene ağustos sonu 69000 e almıştım metalik rengi. şimdi 97000 tl oldu.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen bugün yine zam gelmiş anlayamadım. Son zamdan sonra dövizde artış olmadı ama bu neyin zammı bilemedim. Acaba döviz artışı tam yansıtılmadımıydı?