škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb ye Ses Sistemi Garantiyi Bozarmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bugra_zknn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle selamun aleyküm. Aracim 2017 Skoda superb.
Aracın ses sisteminden hiç memnun değilim. Aracıma bass+amfi bağlatmak istiyorum ama garanti'den çekiniyorum sizce garantide bi sıkıntı çıkarmı?

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aleykümselam bende 2016 octavia var iki defa bakıma girdim garanti felen bozulmadı tesisat bagladiginizda ileride teyp ile ilgili bi sıkıntı olursa sadece teybiniz garanti dışı kalır çok şükür tesisatı baglattigimdan beri hiç bir sıkıntı yaşamadım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam aracınız arıza çıkarmazsa kimse araç garantiden çıkmış biz bakım yapmayız demez. Ama elektrik tesisatında veya beyinlerde sorun olursa bunu elektrik tesisatına yapılan müdahaleye yükleyebilirler. Eski aracımda hatırı sayılır bir tesisat vardı ve bagajdaki amfiye elektrik direk akü başlığından parmak kalınlığında bir kablo ile çekilmişti, subwoofer mono amfide sürülü idi, 4 kanal bir amfide kapı hoparlörlerini besliyordu. deep basslarda amfi araçtaki elektriği sömürüyor ve kapasitör olmadığı için farlar kısılıyordu.
Tabi bu tesisatın bağlı olduğu araçta herhangi bir elektronik aksam yoktu, eski bir keyif aracıydı. Hiç arıza yaşamadım, superbde durum ne olur bilemiyorum.

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bugra_zknn;638879
Öncelikle selamun aleyküm. Aracim 2017 Skoda superb.
Aracın ses sisteminden hiç memnun değilim. Aracıma bass+amfi bağlatmak istiyorum ama garanti'den çekiniyorum sizce garantide bi sıkıntı çıkarmı?

sonradan bağlatacağınız bir ses sitemi, olası elektrik aksamı, bolero ekranın bağlı olduğu sistemde sorun yada beyinde oluşabilecek en ufak arıza da, bağlattığınız sistem ile alakalı olsun veya olmasın, anında servis tarafından bu değişikliye bağlanacak ve tüm masrafı garanti dışı tutup size yükleyeceklerdir.
 Çok güzel bir ses sistemim vardı ve sırf bu yüzden sattım.
 Hatta servise şunu söyledim, sistemi getireyim parası ne ise siz bağlayın arabama dedim ama kabul etmediler.
 Her halükarda garanti dışı kalır dediler

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'deki stock ses sistemi gayet yeterli oysa.. Elbette, harici sistemlerle çok daha güzel ses alınabilir, muhtemelen siz de ona alıştığınız için yadırgıyorsunuzdur :)

Çevrimdışı bugra_zknn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;639248
Superb'deki stock ses sistemi gayet yeterli oysa.. Elbette, harici sistemlerle çok daha güzel ses alınabilir, muhtemelen siz de ona alıştığınız için yadırgıyorsunuzdur :)

Evet superb den önce 2014 corolla vardı ondada 2000 rms subwoofer vardı bunu aldım garanti yüzünden elleyemiyorum aracı