škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Led Soru-Tavsiye

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba,

Öncelikle 2015 model 1.6 Tdi a7 kasa octavia aracım mevcut sis farlarına H8 led takacağım ancak yuvalarda sıkıntı oluyor diye bir kaç yorum okudum Niken H8 led almayı düşünüyorum ancak bu yuva oturma probleminden dolayı alamadım ledlerin arka kısımları malum soğutma fanıydı felan derken kalın oluyor silecek suyu sıkıntısı veya sığmama gibi bir problem varmıdır konuya ilişkin cevap ve led marka önerisi beklemekteyim.

Şimdiden Herkese Teşekkürler

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım da sislerde niken var kim diyor kapanmıyor diye bi problem olmuyor sorunsuz kapanıyor bilginiz olsun

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hüseyin Bey Merhaba,

Bilgilendirme için teşekkür ederim çünkü ledleri kendim alıp takmayı düşünüyordum makyajlı a7 kasalarda böyle bir sıkıntı varmış bizim makyajsız modellerde de olabileceği söylenmişti o yüzden konu başlığı açıp sormak istedim
Cuma günü muaneden sonra alıp takacağım kısalar ve uzunlara bir öneriniz var ise öğrenmek isterim zira normal halojen beyaz ampüllerden takmayı düşünüyorum Osram,Philips birde narva markaları var aklımda.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben çok memnunum sislerimden ayrıca muayene den geçiyor artık ledler bilginiz olsun sök çıkar yapmaya gerek yok

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca kisalar ve uzunlar için bi arkadaşım bana hep şunu diyor kısa ve uzunlarin bozulursa niken taktir ışık şiddeti çok güzel dedi bilginiz olsun

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hüseyin Bey
Bilgiler için tekrardan teşekkürler aracım optimal paket olduğu için malesef mercek yok o yüzden kimseyi rahatsız etmek istemedim işin açıkcası normalde xenon takmayı düşünüyordum oyüzden vazgeçtim bakalım sislere led ile kısa ve uzunlara beyaz halojen far takmayı düşünüyorum şimdilik
Tekrardan Teşekkürler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rica ederim herşey dilediğiniz gibi olsun inşallah iyi günler