škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kar'ı Gördük Sonunda :)

kadir_ · 105 · 23051

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ocak ayında olduğumuza rağmen bu ayı yaşatan bir mevsim yoktu ama son 1 haftadır havalar birden soğuyunca karda yağda en sonunda çok şükür dedim :)

2 saatti yağıyor şu an bayağı hızlandı hoş bir görüntü var dışarda aldığım haberlere göre merkezde yağmıyormuş dağda oturmanın güzelliği bu olsa gerek :)

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 15:23:43 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Şu an merkezde icraat yok, sulu kar yağıyor, tutumuyor :)

Şöyle iyice yağsa kar tatili yapsak diyorum ama fakir fukarayı düşünüyorum, soğuk...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
He ya garibana gidiyor insanın aklı, sokakta yaşayanı var Allah yardımcıları olsun.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim devlet biraz düşünceli olsa aslında o da olur,Allahın almanı bile metroları açık bırakıyor geceleri sığınsınlar diye. . .

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sadece insanlar değil hayvanlar da donarak ölebiliyor  ne yazık ki.  :(
Kişin beyaz büyüsü bir yandan güzelliğiyle hayran bırakırken diğer yandan üzüntü kaynağı oluyor.
 İşte bu gerçek hayatın boyutlarının ta kendisi.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Suadiye' de de sululuğu bıraktı ve delikanlı kar olarak yağmaya başladı şu an itibariyle.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Biz burda denize giriyoz :D

(güneyliler hep der ya sinir olurum, eee napiyim, coğrafi bişi işte git gir o zaman :lol:)

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Ya valla hasret kaldık, güya bugün yağacaktı, hani nerde? :D Her kar yağacak dediklerinde sis oluyo, karıştırıyolarmı ne? :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
13-14 sularında Mecidiyeköyden çıkarken kar yağışı vardı ancak kuvvetli değilde Maslak'a gezmeye gittik gitmişlen VW nin yeni gelen modellerine bakalım Doğuş Power Centerı gezdik yemek filan yedik 1.5-2 saat sonra çıktığımızda çok yoğun ve etkili bir kar yağışı vardı araçların ve kaldırım kenarları bembeyazdı , Mecidiyeköy e geldiğimizde yoğun kar yağışı devam ediyordu ve şu anda da yağıyor eğer gece boyunca böyle yağarsa yarın tatil olur gibi :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
acıbademe de güzel yağıyor çimenler çatılar tuttu.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Sınavlarınız yok mu hülean ne tatili :lol:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim geçen hafta bitti sınavın bittiği gün benim için okulda bitmiştir:D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim okul bu haftadan taile girdi (Benim için :D ) Son hafta ders filan işlenmiyor zaten sınavlar çok yordu beni bu sene üzerimde bir ağırlık var şu 2 gündür uyuyorum özlemişim uyumayı valla her gün 7 de kalkmak zor geliyordu :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;64289
Benim okul bu haftadan taile girdi (Benim için :D ) Son hafta ders filan işlenmiyor zaten sınavlar çok yordu beni bu sene üzerimde bir ağırlık var şu 2 gündür uyuyorum özlemişim uyumayı valla her gün 7 de kalkmak zor geliyordu :D

Ben 6:30 kal 7 de çık 20 dk otobüs bekle beykoza in 10 dk orda bekle sen gene servisle gidiyosundur:D:D

Şu an bura pert oldu kapıdan içeri patinaja boğularak girdi babam hadi hayırlısı :D:D

Azn önce müthiş bişey oldu tuzlama arabası durdu şöför indi arabanın bırandasına felan baktı sonra geçti önüne arabanın döndü işedi bide sağına soluna bakıyo ey aklına yaniyim ya:D:D Bizdeki hizmette bu sanırım:kiki:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kim servisle gidiyor ben mi :D Benim okul taa 25 km uzaklıkta yollarda uyuyorum tabi metrobüste boş yer bulursam direk sızıyorum bazen boşu geç kapıdan içeri girdiğime dua ediyorum bu sene metrobüs beni çok yordu evden metrobüse yürü metrobüsten in okula yürü yürü babam yürü :D Ev Mecidiyeköyde okul Floryada biraz saçma ama ne yapalım :D geçen sene metrobüs daha rahattı ondan önce ki sene servisle gidiyordum ondan sonra gerek duymadım daha doğrusu servis fiyatları çok yüksek olunca ve metrobüs açılınca bana metrobüs yolu göründü :D Seneye ilk dönemde gittimmi florya benim için bitmiştir :D (büyük konuşmıyım üniversite filan ora çıkar şimdi :D)