škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yorum sizin

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hizmet konusundan en iyisi TRCELL maalesef sevmesemde
En uygun ve ekonomik tarifelerde AVEA
Mobil internet kalitesinde VODAFONE

Afet anında (Allah göstermesinde) kesintisiz hizmet verebilecek tek operatörde TURKCELL'dir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bulut görse vodafone göçüyor, tecrübe ile sabittir...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Benim hiç başıma böle şeyler gelmedi çekmeme vs...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AVEA 'da Bursa'da hiç sorun yaşamadım desem.Bir kere bile sorun için AVEA'yı aramadım :) Sadece fatura geliyor bakıyorum yine devam :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

berfin.meb

• Ziyaretçi
Katılıyorum sayın mygökhan.
avea hep kesiliyor. Aslında iyi kesilmesi bir bakıma.  Telefonda fazla konuşmak beyin hücrelerine zarar veriyor. Ama dediğiniz gibi gerekli durumlarda kesintisiz iletişim önemli.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu akşam ardahanda askerlik görevını yapan arkadaşım aradı.3 lafının 5 ini anlayamıyorum.ardından bı arkadasım daha aradı.3 dakka konusuyorz pat kendı kendıne kapanıyor.bende bu sebeblerden ötürü birazda vodafone yı tii ye almak için bunu yaptıım

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;64408
bu akşam ardahanda askerlik görevını yapan arkadaşım aradı.3 lafının 5 ini anlayamıyorum.ardından bı arkadasım daha aradı.3 dakka konusuyorz pat kendı kendıne kapanıyor.bende bu sebeblerden ötürü birazda vodafone yı tii ye almak için bunu yaptıım

benim vodafone a etmediğim ..... kalmamıştır, sözleşmem var bitsin aynı gun goto first class...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;64408

Dakikalar bol olunca arkadaşla görüşüyoruz 45 dk 1 saat hiç kesilmemişti. 45 dk sonunda bir kere kesilirse belki arada ..Eee o kadarda olsun..Eller serbest modda görüşmeye gayret ediyorum ama o da her zaman olmuyor.

Zamanında Telsim'in baz istasyonlarına klimaları takıp, bakımlarını yapıyorduk yıllar öncesinden.Aslında kaliteli sistemleri var ama işte bir yerde hata yapıyorlar belliki.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;64413
benim vodafone a etmediğim ..... kalmamıştır, sözleşmem var bitsin aynı gun goto first class...

TRCELL mi?:haha:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

berfin.meb

• Ziyaretçi
Ne zaman yazdınız bu kadar yazıyı ? :)
Turkcell kesintisiz en kaliteli iletişim demek istemiştim.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizde de aynı sıkıntı var... tüm kurumsal hatları vodafon a taşımıştım. fiyat olarak iyi ama, hat sürekli gidip geliyo. konuşurkende kesik kesik geliyo ses. yaklaşık 1 ay önce vodafondan 2 abla geldi. sıkıntımızı söledik. düzce merkeze bi cihaz takacaklarını ve düzeleceğini sölediler. gittiler. bi değişikli olmadı. geçen hafta başında sakarya bölge müdürlüğünden bize bakan kurumsal müşteri temsilcisini şantiyeye çağırdım. ya çözün yada ben hatları taşicam dedim. bizim hatlara baktı 64 kb mış. tüm 64 kb olan hatlar da yanlış üretim varmış. hatları değiştireyim dedi. tamam dedim. dün yeni hatlar geldi. taşıma işlemi yapıldı. şuana kadar bi sıkıntı olmadı. bakalım zaman ne gösterecek...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VODAFONE 'u sadece internet için kullandığımdan pek işim olmuyor.

3 operatörü test ettiğim için kesin konuşabilirim.

Mobil internette en avantajlı tarifeler vede en iyi internet hızında VODAFONE lider bence.Adamların Edge bağlantısı nerdeyse TRCELL 3G kadar hızlı.TRCELL^de Edge bağlantısı feci kötü.

Geçen aylık 10TL/250MB lık tarifemin kotası dolmuş.Mesaj geldi 100 MB için 5 TL daha ekleyeceklermiş.Daha ne olsun bence süper..TRCELL'deki olayı biliyorsunuz anlatmama gerek yok sanırım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;64420
bizde de aynı sıkıntı var... tüm kurumsal hatları vodafon a taşımıştım. fiyat olarak iyi ama, hat sürekli gidip geliyo. konuşurkende kesik kesik geliyo ses. yaklaşık 1 ay önce vodafondan 2 abla geldi. sıkıntımızı söledik. düzce merkeze bi cihaz takacaklarını ve düzeleceğini sölediler. gittiler. bi değişikli olmadı. geçen hafta başında sakarya bölge müdürlüğünden bize bakan kurumsal müşteri temsilcisini şantiyeye çağırdım. ya çözün yada ben hatları taşicam dedim. bizim hatlara baktı 64 kb mış. tüm 64 kb olan hatlar da yanlış üretim varmış. hatları değiştireyim dedi. tamam dedim. dün yeni hatlar geldi. taşıma işlemi yapıldı. şuana kadar bi sıkıntı olmadı. bakalım zaman ne gösterecek...

onların hepsi bozuk , buradada martta istasyon koyacaklarmış mış mış...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;64429
onların hepsi bozuk , buradada martta istasyon koyacaklarmış mış mış...

keyifleri bilir... hatları taşımak bi imzama bakıyo...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]