škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçtan gelen sesler ve çözümü

Leca · 34 · 11419

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar. Bi ses sıkıntım var sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Şöyle ki; aracın sol tarafından çıt çıt diye ses geliyor. sigorta sesi gibi ama çalışan herhangi bir şey de yok. acaba sigorta kutusundan mı geliyor? ya da gösterge panelinden mi geliyor tam çözemedim. sigorta kutusundan geliyorsa bunu anlamanın yolu var mı? bu arada kontak ile beraber devreye giren araç kameram var ama nerdeyse 2 yıldır var zaten. yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergenc23;649359
İyi günler arkadaşlar. Bi ses sıkıntım var sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Şöyle ki; aracın sol tarafından çıt çıt diye ses geliyor. sigorta sesi gibi ama çalışan herhangi bir şey de yok. acaba sigorta kutusundan mı geliyor? ya da gösterge panelinden mi geliyor tam çözemedim. sigorta kutusundan geliyorsa bunu anlamanın yolu var mı? bu arada kontak ile beraber devreye giren araç kameram var ama nerdeyse 2 yıldır var zaten. yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı ses bendede var hocam daha önce serviste garantiden sol ön havalandırma ızgarası değişti. Ses yine başladı yarın tekrar gidicem

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuri şahbazlar;649360
Aynı ses bendede var hocam daha önce serviste garantiden sol ön havalandırma ızgarası değişti. Ses yine başladı yarın tekrar gidicem

Eyvallah, şimdi Sabah tekrar sesi dinledim sesin sigorta kutusundan gelmediğini düşünüyorum Aynen sol taraftan bir yerden geliyor size zahmet servisten aldığınız sonucu buradan paylaşırsanız sevinirim. Çok teşekkürler

Çevrimdışı Code29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
direksiyondan geliyordur muhtemel ben oradan olduğunu tespit ettim.:gaz: