škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza sonrası ne yapmalıyım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozkan_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar

Bir kaza geçirdim ve fabia'da hasar meydana geldi aşağıda resimleri mevcut sizce bu durum karşısında serviste değişim mi yapılacak ve hasar yükselecek yada kaporta ustasından düzelttirmek mi daha iyi olur sizin fikrinizi akma istiyorum ve bu kaza anında  d modunda el freni çekik 1 dk çalıştı sorun teşkil eder mi

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ilk once cok gecmis olsun benimde boyle kazalarim oldu ben direk serviste yaptirdim sebebi ise artik piyasada guvenilecsk kimse yok diye eger tanidiginiz ve guveceginiz biri var ise orda yaptirin yoksa benim gibi servise yaptirin

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam kaporta ustalarının işçiliklerini her zaman güzel olmayabiliyor, [MENTION=13291]yusuf28[/MENTION] 'in dediği gibi serviste şansınızı deneyebilirsiniz ancak onlar da parça değişimi yapmak isteyeceklerdir. bu da hasar kaydını oldukça arttıracaktır ancak elinizde fotoğraflar olduğu için satarken bence sorun yaşamazsınız sadece bu tür kazalarda anlam veremediğim saçma değer kayıpları oluyor. şaside oynama olmadığı takdirde parça değişimi boyatmaktan her zaman daha iyidir ancak gel de bunu insanlara anlat.

diğer dsg sorunuzda ise biraz kavrama aşınmış olabilir ama onun dışında bir problem çıkacağını sanmıyorum. hatta bunun için araç beyninde bir önlem bile olabilir.