škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Alımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ykp53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba mevcut aracımı satıp superb almaya karar verdim ÖTV muafiyeti alacağım prestige paket için karar verdim 200 bin TL limit olduğu için pek opsiyon şansım yok hangi bayilerle gorusmemi tavsiye edersiniz alırken nelere dikkat etmek gerekir ve birde almak için yıl sonunu beklesem bir avantajı olurmu

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yıl sonunu beklerseniz dizel prestige için şansınızı tamamen yitirirsiniz muhtemelen. çünkü sürekli fiyatlar artıyor ve prestige donanım benzinlide sınırda, dizelde de muafiyet sınırını geçti. bayiler ancak varsa ellerinde eski faturalandırılmış araçlardan size muafiyet sağlayabilir. bence bu yüzden elinizi çabuk tutun.
ayrıca seçiminiz için de tebrik ederim sizi. parasının hakkını veren bir otomobil almış olacaksınız, içinize sine sine binmeniz dileğiyle..

Çevrimdışı Ykp53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim artık aracın satılmasını bekliycem

Çevrimdışı iwolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence de kesinlikle fazla bekleme araçların sürekli artması istemiş olduğun paketli aracı almanı engeller ben haziran sonunda ÖTV siz araç aldım Superb prestige paket Dudullu Kayadibi Otomotiv den almıştım.

Çevrimdışı SuperbIII

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Birçok bayi gezen biri olarak en ilgili ve geri dönüşler yapan bayiler Altur ve Avek tir. Aracımı da Altur dan aldım.

Çevrimdışı Ykp53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kayadibini biliyorum oraylada görüşücem avek ve altur ilede görüşürüm

Çevrimdışı Ykp53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nasip olursa pazartesi aracımı satıyorum superb için bu hafta bayiler ile görüşücem bir kaç sorum olacak
Sıfır alanlar bayilerden hediye alan oldumu veya ne aldı işe yarar bende onu talep edim
 İç döşeme konusunda koyu renk açık renk kararsızım biraz açık kalite hissini arttırıyor ama kullanması çok zormu
Ben alırken şurada bir eksiklik gördüm diyen varmı yani alırken şurasina veya şu parçaya dikkat et diye