škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ankara and otodan guncel aksesuar fiyati aldim..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
malum sifir araba fiyatlari 200 bini gecti, yenisini alamayacagimiza gore bende eldekini biraz daha guzellestirmeye karar verdim.. 2017 superb comfort aracim icin orjinal krom citali ön panjur degistirme+alt izgara icin krom citasi yapistirma+cam kenarlari krom cita yapistirma+kapi esigi krom cita yapistirma+iscilik icn 2500 fiyat aldim.. siparisi verdim, haftaya yaptiracagim.. arka diffuzor bolgesine ve bagaj kapagi altina krom citalari daha once yaptirmistim zaten..  bitince son halini paylasirim size

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Sadece cam kenarı krom çıta ücreti ve işçiliği kaç lira acaba biliyor musunuz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yapıştırma olan krom cam çıtaları orjinal değil...orjinal olanlar fitilleriyle beraber satılıyor ve fitillerin üstüne oturtularak monte ediliyor. Yapıştırma olanlar tazyikli suda atar dayanamaz ayrıca çıtaların birleşme noktaları birebir olmuyor sonradan yapıldığı çok belli oluyor ..tavsiyem taktırmayın

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sadece cam kenari krom icin 1200₺ demislerdi, ama onu yaptirmaktan vazgectim. simdi and otodayim ön panjuru degistirecem, bitince resim atarim

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ön panjur iscilikle 1000 ₺ civari.. araci teslim aldim, sunu kesinlikle belirtmeliyim ön panjuru mutlaka orjinal krom cita ike degistirin.. aracin havasi inanilmaz degisiyor.. resimleri aksama atarim

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle